Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek igazán szerethet?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek igazán szerethet?

Figyelt kérdés

A barátommal 3 hónapja vagyunk együtt.szokott szépeket mondani,úgy alszik el hogy átölel,segíttakaritani,főzni,sokat dolgozik hogy mindenem meglegyen suli mellett,hoz virágot,minden reggel elvisz,este hazahoz,meglep dolgokkal,sírt is már miattam nem egyszer ha összevesztünk.de talán eddig kétszer ha mondta hogy szeret vagy hogy hiányzok,szinte soha nem mondja.és elég sok veszekedés van,nekem fiú a legjobb barátom,neki lány.és eléggé zavar ez a lány.tudok valamit tenni vagy elkell fogadnom? Esetleg tudnátok olyan tapasztalatokat mondani amikkel csökkenteni lehet a vitákat? Nem szeretném elveszteni a viták miatt

Szerintetek igazán szerethet vagy csak vagyok neki?


2017. okt. 10. 09:44
 1/3 anonim ***** válasza:
Vannak olyan férfiak, akik nagyon ritkán mondják a szeretlek szót. Ettől még szerethet. Mondjuk 3 hónap az még baromi kevés, ilyenkor még mindenki lelkes.
2017. okt. 10. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
hát bmeg... neked meg fiú a legjobb barátod, akkor ő ne rinyáljon ezért.. Ha nincs bizalom mindkét részről, akkor felejtős az egész.
2017. okt. 10. 13:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Én se mondom 5 percenként hogy szeretlek, meg így meg úgy, mert akkor olyan tucat lesz az egész :c Az meg hogy lány haverja van az teljesen normális dolog szerintem, legalább látod hogy nem fog megcsalni, hát a vita az egy jó dolog, a veszekedés az ami rossz, de mi nem nagyon veszekszünk max kis cukin :'D, mi ceressük egymást :3

18/f

2017. okt. 10. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!