Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Féltékeny vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Féltékeny vagyok kicsit

Figyelt kérdés

Hali!

14 éves fiú vagyok és van egy lány barátom 1.óta

5.ben összejöttem egy másik lánnyal de ő is belémszeret de nem őt választottam.

tovább maradtunk barátok,utána lett neki egy pasija.

Múlt héten voltunk külföldön,beszélgettünk meg minden majd

egy másik fiú bevallotta hogy szereti őt de ez a lány visszautasította.(úgy tudom)ennek a fiúnak a barátja meg szakított a barátnőjével és akit én kiszemeltem állandóan vele lóg (sétálnak és közben beszélgetnek, egy évvel fiatalabb nálunk a fiú)

Mit Tegyek ? Kicsit féltékeny vagyok


2017. okt. 9. 21:51
 1/7 anonim ***** válasza:
Menny oda a fiuhoz És rugd mogyin Na utàna màr nem kell feltekenynek lenned biztos nem fog semmit se csinàlni màr a micsodàjával egy darabig 13 /l
2017. okt. 9. 21:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Engem már rugtak tökön nem jo érzés 14 f Ne csináld áhhhhhhh Xdxd NEM SIRTAM
2017. okt. 9. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
:)
2017. okt. 9. 22:08
 4/7 anonim ***** válasza:
Ezzz nem vicces aznap. Még nem is tudtam este Khm.. Izé szoval Ne tegyél ilyet szornyű volt xd
2017. okt. 9. 22:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim válasza:
100%
Nyerd el a kiszemelt lány szívét, mindig hívd oda magadhoz és beszélgessetek. Ne engedd hogy a többi sráccal legyen. Ha vevő rá, akkor nincs probléma, folytasd tovább. Ám ha zavaró neki, akkor se csüggedj! Annyi hal van a tóban.. :) Hajrá haver! ;) 20/F
2017. okt. 9. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
köszi
2017. okt. 9. 22:23
 7/7 A kérdező kommentje:

na ma az történt hogy meghívtam egy topjoyra meg minden beszélgettünk aztan hazament.

majd mivel a barátnőjével egy utcába lakok hazafelé menet beszélgettünk.azt mondta hogy eggyütt van avval a sráccal de mindik odahívja az a lany aki tetszik azt a lányt akivel egy utcába lakok hogy ne legyen annyira feltűnő.

de az osztálytársam meg elkeszdte őket szekálni így szerintem nem sokáig lesznek eggyütt

2017. okt. 10. 21:34

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!