Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek nem gáz, hogy ezt...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek nem gáz, hogy ezt csináltam?

Figyelt kérdés
5 éve láttuk egymást utoljára egy fiúval, aki elköltözött egy másik városba. Nekem a pasik terén az a szokásom, mivel elég félénk vagyok, hogy ha tetszik,akkor nézem őt hosszasan,mosolygok rá. Na ez a srác is tetszett és vele is ugyanezt tettem. Gondolom, valamit észlelt a dologból, mert mikor hátrafordultam,akkor ő is utánam fordult. És mikor mentem a boltba, akkor rám köszönt. Utána akárhol összefutottunk, mindig fülig érő mosoly volt a száján,és köszöngetett.Látásból ismertük egymást, csak a nevét tudtam meg nemrég, és bejelöltem Facebookon.Vissza is jelölt, de nem írt semmit. Ugye nem gondol szánalmasnak, hogy szemezgettem vele, és így 5 év után a semmiből bejelölöm?
2017. okt. 7. 16:28
 1/1 anonim ***** válasza:

Ahogy elnézem, hogy sok tizenévesen több mint ezer ismerőse van a facebookon, így biztos vagyok benne, hogy mindenki elfogadja ismerősnek azt aki bejelöli.

Így 3 dolog jöhet szóba, hogy mit gondolt a srác amikor bejelölted ismerősnek

1. visszaigazolom, és ő lesz a 27664570 ismerős

2. Fogalmas sincs ki ő, de ha bejelölt, akkor miért ne legyen 1-el több ismerős

3. Hú rémlik ez a csaj, de fogalmam sincs honnan, de lehet tényleg ismerjük egymást


Szóval ne agyalj! Tuti fogalma sincs ki vagy

2017. okt. 7. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!