Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Buktaságot csináltam? 16 éves...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Buktaságot csináltam? 16 éves vagyok. Van egy filú, akit már 2 éve ismerek. Néha beszélgetünk.9 hónapja jöttem rá, hogy szerelem.

Figyelt kérdés
Azóta várok rá, hogy jelezze, szeretne velem hálni. Volt már sok alkalom, arra, hogy összejöhetett volna. Pedig egyszer hazakísért, meg is paskolt,de később nem volt folytatás. Este, ha lefekszem csak rá gondolok, és sokszor elfogy a sírás vés akkor nehezen bírom abbahagyni. Éjszakákon át nem alszom, mert nen tuqok kivárni, hogy összefeküdjek vele. A Mikulás sem érdekel, tudom ez nem vezer jóra. Önsajnálatom mélyén süvítő gondoltam támadtak, véget akartam vetni szenvedésemnek. Megmondtam Neki, azt mondta ne csináljak butaságot. Nem csinálok, mert szeretem Ót. Halálosan. Hogy mondjam el neki? Elmondjam neki? Nem merem. Miért nem merem?

#Szeretethiány;
2016. nov. 18. 20:51
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
mindjárt jönnek a kommenthuszárok széttépni a kamukérdésed.
2016. nov. 18. 21:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
77%
Menj aludni kis csicska vagy csináld a házidat, mindjárt itt a hétfő!
2016. nov. 18. 21:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
Elegge buktasagot csinaltal, igen.
2016. nov. 18. 21:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:

Hány éves vagy? A kérdésedből nagyon nem derül ki, főleg az összefekvős rész zavart be.

Valószínűleg azért nem mered bevallani, mert félsz az elutasítástól.

Megjegyzem, enyhe kamu szaga van a kérdésednek.

15/L

2016. nov. 18. 21:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
100%

Enyhe? Enyhe kamuszag?


"hálni"; "meg is paskolt"; " összefeküdjek vele"; "süvítő gondoltam"


Kamuszagtól bűzlik.

2016. nov. 18. 21:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 anonim ***** válasza:

Amellett, hogy kamu, ha netán mégsem:

nos, talán ne játszd az érzéketlen, szukás ribit, aki azért szereti játszani a fagyos hölgyikét, mert így soha az életbe nem fog veled összejönni. Meg is értem, nekem se kéne ilyen lány. Inkább lennék egy olyannal, aki nem szégyelli kimutatni az érzéseit.

2016. nov. 18. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 A kérdező kommentje:
Teflonról írtam. És felajánlja szavakat, ezért ilyen. Bnője bocsánatot kérek szépen lassan megyek aludni.
2016. nov. 19. 00:09

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!