Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináltam már megint rosszul?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináltam már megint rosszul?

Figyelt kérdés

Kicsit több mint 2 éve facebookon elkezdtem dumálgatni egy csajjal, aki tetszett és én is neki, nagyon sokat dumáltunk. Végülis még a randiig sem jutottunk el, de nem vesztünk össze, csak egyszerűen meguntuk a beszélgetést.

Azóta a csaj eléggé megváltozott.. Cigizik, kb minden hétvégén megy bulizni, ahol eléggé szétcsapja magát, kipróbált gyengébb drogokat de az egyetlen dolog ami tényleg zavar az új énjével kapcsolatban, hogy iszonyatosan flegma lett. Korábban lehetett vele beszélgetni, de mostanában (az elmúlt 1,5 évben) akármit írok neki 1 szóban lerendezi és mégcsak meg sem próbálja fenntartani a látszatot, hogy érdeklődik irántam.


Most iszonyat jófej és nagylelkű akartam lenni, gondoltam veszek neki karácsonyra valamit és akkor hátha megint egymásra találunk.. Ráírtam, hogy mikor adhatom oda neki, erre 'Jaj hagyjal mar beken' és letiltott.

Fogalmam sincsen, hogy mi a rák baja van.

Nem vagyok nyomulós, tehát 1,5 éve mikor megszakadt a beszélgetés, azóta összesen kb 3x írtam rá, és soha nem mondott semmi rosszat, csak egyre-egyre bunkóbb lett.


Nagyon rossz érzés, hogy konkrétan azt sem tudom, hogy mi miatt (hiszen konkrétan idén 1x beszéltem vele, és nem rosszban váltunk el, csak lerázott 1 szóval) lett ilyen velem.

A legrosszabb dolog, hogy nem is tudok mit csinálni, mert letiltott, tehát nem tudom megkérdezni, hogy mi rosszat tettem, élőben nem találkozunk, barátnőin keresztül érdeklődni pedig elég szánalmas lenne.


Mit tegyek?

17/F


Igazából most csak barátkozni akartam volna vele, de még mindig szerelmes vagyok belé, ezért nagyon sokkolt ez a dolog.


2016. nov. 27. 12:10
 1/3 anonim ***** válasza:
Ha mindenképpen beszélni akarsz vele, csinálj még egy profilt...
2016. nov. 27. 12:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
+*Ott nem vagy még letiltva (#1 vagyok)
2016. nov. 27. 12:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:

Nincs meg a telefonszáma? Skype címe? stb?

Vagy csinálj másik fb profilt és írj neki egy üzenetet, hogy téged bánt ahogy viselkedik, stb.

2016. nov. 27. 16:49
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!