Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nagy a kor különbség?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nagy a kor különbség?

Figyelt kérdés
Mennyire gaz ha 15 éves vagyok és 27 éves férfi hívott el randira és értem hogy ebből több is lesz??

2017. okt. 3. 07:23
1 2
 11/16 anonim ***** válasza:
47%
há nálunk a zasszonynak 15 évesen már 4 gyereke vót
2017. okt. 3. 12:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/16 A kérdező kommentje:
Nem adom könnyen magam. Első válaszom is az volt hogy majd talán. Többször is gondolkodtam rajta. Ismerem régóta és egész csalad ismeri kb 5 éve.. Nem akarok szexelni..
2017. okt. 3. 14:57
 13/16 anonim ***** válasza:
89%

"Nem akarok szexelni.."

És szerinted egy 27 éves sem? 😅😅😅

2017. okt. 3. 15:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/16 anonim válasza:
100%
Mit akarhat egy 27eves egy 15evestol? Hat ahogy erzed de ink keress fiatalabbat sztem 21/f
2017. okt. 3. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/16 anonim ***** válasza:
26%

?

Mit akarhat?

Komolyan azt gondolja mindenki, hogy a 27-éves pont 15-évessel akar majd szexelni?

Szerintem a 16-18-évesekre sokkal inkább jellemző, hogy másra nem is tud gondolni "randi" címen.

Ilyen erővel 15-évesen egyáltalán ne randizzon senki.


...Szóval a 27-éves érettségében nagyobb alapod van bízni (értem ez alatt, hogy tudatában van kiskorúságodnak). Ha pedig amúgy is ismeritek, meg tudod ítélni, hogy mit akar...

de meg is kérdezheted, vagy egyszerűen elmondhatod, jó előre hogy nem akarsz szexelni... ha nem akarsz, és kerülöd az alkalmat.

A azért lehet más érdekes dolgokat is csinálni..

2017. okt. 4. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/16 anonim ***** válasza:
Gondolom te még sosem voltál együtt mással(ágyban sem, párkapcsolatban sem). És mivel ő már volt együtt mással ágyban. Ezért talán veled is megtenné, de te még túl fiatal vagy hozzá.
2017. okt. 5. 15:36
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!