Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit gondoltok arról, hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit gondoltok arról, hogy valaki "jobb"?

Figyelt kérdés
Egy tőlem valamivel "jobb" lány iránt érdeklődök. Kitűnő tanuló, boldog és kiegyensúlyozott családban él.(Már amit látni) Eléggé szép is.(Nekem legalábbis). Én pedig ennek ellentéte szinte.. Épp megvagyok a 3-as, sokat veszekszek a testvéreimme. Szerintem egyedül a kinézetemmel nincs baj. (Ego odabasz, mondani se kell). Szóval ő jobb nálam. Mit gondoltok, ez a "minőségbeli" különbség probléma lehet? Választ egy "jó" lány egy "rossz" fiút?

2017. aug. 11. 02:37
 1/8 anonim ***** válasza:
90%

Ha nem vagy bunkó, hanem jó belső tulajdonságokkal rendelkezel, akkor választhat téged.

Nem kell ezeknek a dolgoknak azonosnak lenniük. Mindenkinek más a hozzáállása a tanuláshoz/családjához.

2017. aug. 11. 03:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 A kérdező kommentje:
Igyekszek aranyos lenni vele.
2017. aug. 11. 03:12
 3/8 anonim ***** válasza:
100%
Ne aranyos légy (páwa) , hanem határozott férfi.
2017. aug. 11. 05:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
100%
Attól hogy valaki kedves és udvarias nem lesz páwa.Igen is legyél vele aranyos, csak ne annyira hogy friendzoneba kerülj, szóval tényleg legyen meg benned a határozottság is hogy ha nem is mondjatok ki de azért érezhető legyen a szándék.
2017. aug. 11. 05:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Ugyan, ne a tanulmányi eredményt nézd, én hülye vagyok, mert szar a helyesírásom és az idegennyelvem, szóval hiába vagyok osztályelső itt gyakorin csakis hülye lehetek:D
2017. aug. 11. 07:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:
Múltkor tett egy kijelentést, hogy lehet, hogy nem maradok sokáig friendzoneban. Határozottsággal nincs baj, sose volt önbizalomhiányom. Amúgy olyan jó, hogy ugyan olan hajszínünk van ^^ xdd
2017. aug. 11. 12:18
 7/8 anonim ***** válasza:

Fuh, de utálom ezt az "ő jobb nálam" szöveget. Általában akkor mondják a srácok a lányoknak, hogyha nem érdeklődnek igazán irántuk, ezért egy "én nem érdemellek meg" dumával lerázzák.


Hidd el, ha érdeklődik irántad a lány, akkor te elég jó vagy neki. Ha pedig mégsem, akkor ez később kiderül, és szakítotok, de ezt előre sosem lehet tudni, csak ha megadjátok egymásnak az esélyt az ismerkedésre.

2017. aug. 11. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 A kérdező kommentje:
Lassan 2 éve ismerem. Barátkozáson túl vagyok.
2017. aug. 11. 21:25

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!