Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Együtt lehet maradni egyetem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Együtt lehet maradni egyetem alatt?

Figyelt kérdés
Azt szeretném tudni, hogy valakinek sikerült e úgy együtt maradnia a barátjával/barátnőjével, hogy nem egy városban tanultatok.

2017. okt. 1. 11:53
 1/9 anonim ***** válasza:
Ez függ egy-két dologtól. Milyen messze laktok egymástól, milyen gyakran tudtok találkozni?
2017. okt. 1. 12:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 A kérdező kommentje:
Még van egy pár évünk egyetemig, csak kíváncsi voltam, hogy lehetséges e, mert azt olvastam, hogy a tini kapcsolatoknak az egyetem véget fog vetni. Amúgy jelenleg egy városban lakunk, és heti 5x találkozunk.
2017. okt. 1. 12:06
 3/9 anonim ***** válasza:
hát figyelj nekem 300-km-re lakik, haveromnak meg angliában><, és az a poén, hogy csak nekünk van tartós kapcsolatunk a környezetünkben.
2017. okt. 1. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/9 A kérdező kommentje:
Köszi a válaszokat! Most megnyugtattatok! Nagyon köszi!
2017. okt. 1. 12:17
 5/9 anonim ***** válasza:
97%
Gimiben ismertuk meg egymast, ott jottunk ossze. En egy evvel elobb erettsegiztem, 200 km-re mentem egyetemre, a parom 1 evvel kesobb kovetett. Egyetem utan hazasodtunk. Decemberre varjuk a babankat!
2017. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/9 anonim ***** válasza:
Ez mindenkinel mas,lehet hogy ti már egyetem elott szetmentek. Egyebkent az egyetem a jobbnal jobb bulikrol szol, szoval ha egyik fel elkezd csajozni/pasizni akkor veszelyben van a kapcsolat.
2017. okt. 1. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 anonim válasza:
Hát én pesten tanulok, exem vidéken tanul. Gondolom ebből leszűrted hogy nekünk nem jött össze.
2017. okt. 1. 15:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/9 anonim ***** válasza:
Van, akinek siman sikerul, egyutt maradnak egyetem alatt is, de nagyon ritka. Ilyenkor, ha tenyleg komolyan gondoljatok, akkor a legjobb egy sulit kinezni es kozosen menni alberletbe. Mondjuk, rajtam ez se segitett, amikor becuccoltunk az alberletbe, meg az nap szakitottunk. 2 evig voltunk egyutt. Kinek hogy. Baratnomek meg egyutt maradtak ugy, hogy a srac itthon maradt erettsegi utan szakmat tanulni, a csaj meg eleg messze ment egyetemre. Nekik ez "dobta fel" a kapcsolatukat, jobb lett, mint volt.
2017. okt. 1. 16:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 A kérdező kommentje:
Egyikünk sem csalná meg a másikat, ebben nagyon biztos vagyok, mert barátnőm majdnem ugyan olyan, mint én. Egyikünk sem szeret bulizni. Így több az esély?
2017. okt. 1. 19:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!