Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Úgy érzem, szerelmes vagyok,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Úgy érzem, szerelmes vagyok, de nem tudom kibe. Mitől van ez?

Figyelt kérdés
Vágyom arra,hogy valaki szeressen,de konkrétan nem tudom,hogy ki.

2017. szept. 30. 22:41
 1/6 A kérdező kommentje:

Nem szeretnék párkapcsolatot,az még túl korai lenne nekem,vagyis az eszem ezt diktálja,a szívem nem...annyira utálom ezt az érzést,teljesen össze vagyok zavarodva.

15/l

2017. szept. 30. 22:47
 2/6 anonim válasza:
21%
Nagyon ellentmondásos ez a történet,gondold át újra az egészet!
2017. szept. 30. 23:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
52%
Nem szerelmes vagy te, csak vágysz az érzésre. Természetes dolog. Kapcsolatot valószínű szeretnél (valakit akivel szeretitek egymást, hát ki nem) de nemtudnál mit kezdeni a helyzettel. Én 17 vagyok, voltam is már szerelmes, de mégis valahogy így érzek.
2017. szept. 30. 23:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim válasza:
Hasonló van velem is, csak éppen én nem tudom mit érzek. :(
2017. okt. 1. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
0%
én érzek egy szagot mert most voltam wcn. Hagymás bab után. Kb annyi érteme van ennek a kérdésnek, mint az én válaszomnak.
2017. okt. 1. 14:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim válasza:

A harmadik válaszolóval értek egyet. Vágysz arra hogy szerethess valakit, és viszont szeressen. Mintha a teniszpályán ütnéd a labdát, de nem áll ott senki aki visszaütné, bármennyire is szeretnél játszani... De egyszercsak visszaütik azt a labdát! ;) ❤

Ez az érzés nem függ kortól, minden korosztály szeret szeretni (normál esetben), és azt is ha szeretik.

2017. okt. 1. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!