Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért nem tudok szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért nem tudok szerelmes lenni? A jövőben is így lesz?

Figyelt kérdés
Az összes barátom/barátnőm "szerelmes". Vagy legalább párkapcsolatban van. Én vagyok az egyetlen, akinek soha nincs senkije. Elég fiatal vagyok még, de ebben a korban mindenki abban a "rózsaszín ködben" van...én nem tudok úgy belemenni egy kapcsolatba, hogy nem vagyok szerelmes. Nem tudom milyen az. Ha mégis nagyon tetszik valaki félek közel engedni magamhoz. Félek, hogy elhitetem magammal, hogy tényleg akarhat engem, aztán meg pofára esek és fájni fog. Minden fiútól eltávolodom, aki valamennyire is tetszik nekem. A jövőben fog ez változni? Van/volt valaki hasonló helyzetben? 15/l

2017. szept. 26. 20:34
 1/3 anonim ***** válasza:
100%
Majd, ha megláttad az igazit, akkor valószínűleg megtörik ez a dolog.
2017. szept. 26. 20:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Köszi a választ:)
2017. szept. 26. 20:40
 3/3 anonim válasza:
100%
A jövőben fog-e változni? Csak ha Te változtatsz rajta magadban! Szerintem nagyon jó hogy addig nem tudsz belemenni egy párkapcsolatba míg nem érzed azt hogy szerelmes vagy, de ne várj az első látásra szerelemre. Ennek ki kell alakúlnia és az van akinek rövidebb van akinek hosszabb folyamat, mindenesetre neked nyitottnak kell lenned. Ezt az elzárkózást, önbizalomhiányt magadban kell rendbe tenned. Gondold végig mitől félsz valójában, valyon miért és próbálj meg átlépni a gátjaidon. Bele lehet jönni és nagyon jó. Egyébként neaggódj, időd mindig lesz, a szerelemből nem lehet kiöregedni. És az is egy jó tanács hogy merd kimondani a gondolataidat és a véleményedet, beszéljétek meg a dolgokat az érzéseket úgy nem érhet csalódás. Csak bátran!:)
2017. szept. 26. 21:28
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!