Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok egy barátomba?

Figyelt kérdés
Volt olyan amikor szerelmes volt belém,de én nem éreztem többet barátságnal de aztán jóba lett egy osztálytársammal is és féltékeny lettem.Persze neki ezt nem mondtam.Azóta eltelt sok idő de nem tudom hogy mondjam el neki h szeretem.Tudom h nagyon nagy szerencsétlen voltam amikor elutasítottam....
2017. szept. 30. 17:24
 1/2 anonim ***** válasza:

Szia! :)


Hozd fel neki, hogy "emlékszel, amikor még szerelmes voltál belém..." stb., aztán valld be neki. Hogy most te érzel így.

2017. szept. 30. 17:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Szerintem azis jo ha kicsit jobban elkezdesz "nyomulni" ra . Es akkor erezni fogja amit regebben érzett, es h most lehet esélye nála. De sztem azzal h felhoznad h szerelmes volt beled lehet csak zavarba hoznad, es terelné a temat
2017. okt. 1. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!