Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Van bármi esélyem?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Van bármi esélyem?

Figyelt kérdés
Közel félévig voltam együtt egy lánnyal... Egyik napról a másikra kellet szakítani, mert az anyját, keresztanyját, barátnőit zavarta, hogy túlzottan féltékeny voltam és, hogy sokat akartam vele lenni... Engem annyira megviselt ez a szakítás, hogy kórházba kerültem... Igen, talán bolondnak gondoltak, de... Csak az életem is odaadnám érte, annyira szeretem ezt a lányt... A lány hétfőn anyjáék tiltása ellenére bejött hozzám a kórházba megcsókolt és azt mondta kapok még egy esélyt... Hát... Ennek nagyon örültem, kiugrottam bőrömből, életem legszebb napjának éreztem... Aztán mára fordult a kocka... Egyre inkább távolabbinak tűnt, ma azt írta, hogy ő már nem szerelmes... De én ezt nem hiszem el, mert mikor bejött hihetetlen féltékenyül nézte végig az üzeneteim, hogy írtam-e másik lánynak vagy valami... Anyjáék tényleg nagyon tiltják ezt a dolgot... Pedig baromira megváltoztam, s visszaakarom kapni a lányt... :( Holnap meló helyére megyek mire végez, s megpróbálok utoljára szívére hatni s bizonyítani neki, hogy igen is szeret engem, s hogy szükségünk van egymásra... Ez a kapcsolat tényleg más, mint bármely másik a világon... Nem tudom nem szeretni, s tudom, hogy ő is így van... De fél, mert szülei olyanokkal fenyegetik, hogy kirakják otthonról stb... Vélemények? :/ Nagyon fontos lenne, ha tudnátok segíteni! Köszönöm.

2017. szept. 29. 00:07
 1/1 anonim ***** válasza:
Neked orvosi segítségre van szükséged ha őszinte véleményt akarsz.
2017. szept. 29. 00:51
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!