Kezdőoldal » Szexualitás » Homoszexualitás » Szeretnék újra csókolózni egy...

Figyelem! A Szexualitás kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeretnék újra csókolózni egy fiúval. Hetero vagyok és csak csók érdekel. Kedves, szép arcú fiút szeretnék. Van bármi esélyem, hogy szex nélkül találjak valakit? A fiú szex nem vonz egy cseppet sem.19f

Figyelt kérdés

Az első csókomat 8.-ban szereztem egy fiútól, aki annak idején nagyon tetszett. Leginkább az arca, de hazudnék ha azt mondanám, hogy nem éreztem felé gyengéd vágyakat. Barátommá tettem, felvettem a stílusát is (emo) majd megtörtént a dolog, és csináltuk is egy ideig. Aztán engem felvettek ide, őt meg amoda és szétszéledtünk...


A férfi test egyáltalán nem vonz, de ezt az érzést még egyszer úgy átélném, mert olyan jó volt annak idején. Vagy lehet már soha nem lesz olyan jó, vagy hasonló? Van csajom is, szeretem, és nincs gond a szexel sem. De sokszor ébredek úgy hogy ez jár a fejemben.


2017. máj. 21. 19:05
 1/7 anonim ***** válasza:
100%
Nem vagy hetero...
2017. máj. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
14%
Fúj
2017. máj. 21. 19:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 A kérdező kommentje:
az vagyok, de nem ezt jöttem megvitatni...............
2017. máj. 21. 19:13
 4/7 A kérdező kommentje:
Most ezen mi a fúj? Visszatérő álmom hogy még 8. os vagyok, és indulok az iskolába. És amikor felkelek még néhány percig azt is hiszem hogy tényleg 8. s vagyok és mindjárt találkozom vele, de aztán rájövök hogy már főiskolás vagyok :D azért ez vicces is kicsit.
2017. máj. 21. 19:17
 5/7 anonim ***** válasza:
97%

Inkább az a vicces,hogy arra vágysz,hogy csókolózz egy fiúval és heteronak vallod magad.

Ismered a szó jelentését?


Persze,hogy összejöhet,nézz körül az oldalon.A férfiak 85%-a ilyen mint te.Persze,mind csak kíváncsi hetero..

2017. máj. 21. 20:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
az a jelentése, hogy lányokhoz vonzódik szexuálisan.
2017. máj. 21. 23:00
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
És ha csók közben felizgulnál esetleg tovább lépnél?
2017. máj. 22. 20:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!