Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Fiúk! Mi kell ahhoz hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Fiúk! Mi kell ahhoz hogy kezdeményezzetek egy lánynál? Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Nagyon tetszik egy srác a suliban, mindig szemezünk. Szerintetek mit csináljak hogy akkora lökést kapjon hogy mondjuk hozzám szóljon? Hogy mosolyogjak? Vagy esetleg köszönjek rá én, aztán ebből kiderül hogy akkor akar-e valamit?

Segítsetek! A köszönés nálam belefér, de azt akarom hogy ő kezdjen.

17/L és 18/F



2017. szept. 27. 21:38
 1/5 anonim válasza:
100%
Szia! Ha már egy beszélgetést kezdeményezel, akár egy barátnő segitségével az már sokat fog segíteni! Próbálj több kontaktot teremteni vele, ezalatt nem azt értem hogy zaklasd,járj a nyomában csak hogy felfigyeljen rád! :) Fb-n keresztül is simán lehet 1-2 trükkös kérdéssel egy jó beszélgetést kihozni :D Csak eszedbe jut egy téma, vagy egy szimpla kérdés amiből kitudsz hozni valamit :D 17F
2017. szept. 27. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Annak a híve vagyok, hogy inkább élőben legyen valami... Mert végülis egy fb bejelölés is egy fajta kezdeményezés. De az a jó ha a reális dolog marad meg :D
2017. szept. 27. 21:57
 3/5 anonim ***** válasza:
82%
Add önmagad és ennyi. Semmi mást ne csinálj szerintem :D
2017. szept. 27. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim válasza:
100%
Én azt mondom próbálj meg kezdeményezni,és ki derül,hogy érdekled e őt.Nálam be jött.Nem tetszettem neki.
2017. szept. 28. 02:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
51%

Egyenjogúság van!

Ti harcoltátok ki - akkor most élvezd az előnyeit! Vagyis kezdeményezz te.

2017. szept. 28. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!