Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Részegen szerelmet vallott...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen szerelmet vallott nekem? 14/L

Figyelt kérdés
Volt szombat este egy buli kisebb csapattal voltunk ott és lehjobb barátnőm bátyja (már egyszer vpltumk együtt de nem működött) megfogta este a kezem elvitt táncolni, de en nem akarok tole ugy semmit csak haver, mikor mentunk haza mar nagyon be volt rugva es megolelt mondta szia szerelmem erre masnap nem emlekezett huga mondta neki en csak alltam mint vmi szrrencsetlen es mondtam neki hogy oke (en nem ittam annyit hogy ne emlekezzek) ma aztmondta bocsi a kellemetlensegert es hat nem teljesen ugyvan ahogx mondta, akkor most reszegen oszinte volt es tenyleg tetszek neki?
2017. szept. 27. 18:06
 1/7 anonim ***** válasza:
Mivan? Elmagyarázta neked hogy nem úgy szeret, akkor mi itt a kérdés?
2017. szept. 27. 18:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
Igen tetszesz neki,de az nem jeleni azt,hogy szerelmes is beléd.
2017. szept. 27. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
88%
14 évesen inni... Szégyen
2017. szept. 27. 18:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%
Kövezzetek meg nyugodtan.SAJÁT VÉLEMÉNY!!De szerintem alapból nem szabadna egy olyan sráccal foglalkoznod,aki 14évesen iszik(!?).Nem szabad komolyan venned,gyerekes,felelőtlen,arról ne is beszéljünk,hogy milyen egézségtelen gyerek,de nem baj majd rájön milyen h.lyeségekkel szurta el az életét,az ilyeneket kerüld,és ne foglalkozz velük.
2017. szept. 27. 18:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:
Ő nem 14 az én vagyok 16 éves a fiú
2017. szept. 27. 19:14
 6/7 anonim ***** válasza:
100%
Óóó,elnézést,igazad van,így már tényleg sokkal jobb.Szerinted 16 évesen már nomrális ha valaki iszik?Mert ha igen az elég gáz.Talán ha 20 elmúlt akkor,de akkor is mértékkel,mondjuk ez engem nem érdekel,mert nem én megyek tönkre hanem ő,csak szerintem egy ilyennel ne nagyon foglalkozz.
2017. szept. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/7 anonim ***** válasza:
nincs azzal baj, ha iszik :D ha valaki f-szságookat beszél, úgy bebaszott, az már nem valami jó :D
2017. szept. 27. 20:08
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!