Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Részegen szerelmet vallottam...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Részegen szerelmet vallottam facebookon egy lány barátomnak?

Figyelt kérdés
Tegnap este ahogy már írtam facebookon szerelmet vallotam az egyik lány barátomnak.Igazából is szeretem csak nem mertem neki elmondani.És tegnap abba az állapotba sikerült.Mondtam neki hogy szeretem erre ő azt irta barátilag.Ezután írtam neki hogy csak rá gondolok meg hogy nagyon hiányzik.Erre ő is visszaírta hogy nagyon hiányzok neki.Majd küldöt magáról képet meg videót.Amikor elköszöntem még egyszer írtam neki hogy hiányzik erre ő egy szomorú smilyt küldöt és hogy én is.Akkor azt a baritilagot most hogy gondolta tényleg elhitte hogy szeretem?Ha nem,hogy mondjam el neki minden amit írtam igaz?

2017. jún. 17. 07:42
 1/6 anonim ***** válasza:
Kerdezd meg jozanul is. Mondd el neki hogy tenyleg szereted
2017. jún. 17. 07:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 A kérdező kommentje:
Majd elhívom sétálni hogy tudunk-e beszélgetni valamiről az szerintetek jó hogy elmondjam neki igaz amit írtam
2017. jún. 17. 08:01
 3/6 anonim ***** válasza:

Mond el neki, azt is tedd hozzá, ne haragudjon, hogy ehhez Illuminált állapotba kellett kerülnöd :D , de nagyon szereted, és egy "nem" akár a baráti jó viszonyt is megrontotta volna, és ettől nagyon féltèl, de nem akarod elveszteni a lehetőséget :)

Szedd össze a bátorságod és kérdezd meg :).

2017. jún. 17. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
Felfogta, hogy szereted de nem tudja viszonozni.
2017. jún. 17. 08:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Én egy évvel ezelőtt (vizsga után) bevallotam a csajnak hogy tetszik nekem (facebookon) részeg voltam egy kicsit mert örültem hogy sikerūlt a vizsga... de a csaj azt irta:bocs de én nem érzek így... szóval elkúr..m.. megbántam... de tanultam a hibámból.. legközelebb józanul és szemelyessen kell megmondani az ilyen ügyet. 19F
2017. jún. 17. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:
Szórakozott veled.
2017. jún. 17. 12:14
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!