Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Egyéb kérdések » Szerintetek ha minden egyes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek ha minden egyes alkalommal szerelmet vall nekem részegen, akkor komolyan is gondolhatja?

Figyelt kérdés

Van egy srác haverom,aki amúgy mindig nagyon kedves velem,de ha részeg,akkor elkezd olyanokat mondani,hogy ő olyan feleséget képzel el magának,mint én meg ilyenek. (Jó,azt gondolom,hogy ebből nem következik az,hogy holnap meg is kéri a kezemet)

A legutóbb viszont smároltunk is egy buliban,viszont megint eléggé készen volt meg én is,és kérdezte,hogy hogy én józanon is megtenném-e ezt.

Aztán nem kísért haza,másnap pedig azt írta,hogy túl részeg volt,hogy féltsen,de ahogy kijózanodott,eszébe jutott,hogy jobban kellett volna vigyáznia rám,viszont nem nagyon haladt előre a téma,most nem tudom,hogy lépjek-e valamit vagy mi legyen.

Ti mit tanácsoltok?

Egyébként még annyi,hogy egy 26 éves srácról van szó,én 18 vagyok.


2017. márc. 28. 15:31
 1/3 anonim ***** válasza:
Józanul nem meri :D, vagy csak jó kedve van, de szerintem az előbbi.
2017. márc. 28. 15:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Részegen mindenki őszintébb, mert legyőzi a gátlásait. :)
2017. márc. 28. 18:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
2. élő példa vagyok arra hogy ígyis nyuszi vagyok :/
2017. márc. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!