Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért hozza témába a fiúkat...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Baróthiking kérdése:

Miért hozza témába a fiúkat barátnőm? Pl: a volt pasiját. Többi lent.

Figyelt kérdés
Lassan 1 hónapja vagyunk eggyütt, szeretjük és tiszteljük egymást még igy is hogy ellenzik a szülei a mi viszonyunkat, engem csak 1 dolog zavar, mégpedig az hogy amikor beszélgetek vele, gyakran felhozza a volt pasiját, meg volt olyan is mikor sétáltunk arra jött egy fiú megállt mert felismerte barátnőmet, köszönt neki azután elment de utána eldicsekedett azzal hogy neki az a gyerek hogy meg meddig udvarolt meg mosolyog ha elmegy mellettünk egy fiú akit ő ismer, nagyon nézegetik a fiúk, észrevettem ! Ideges is vagyok úgymond "féltékeny" egy ilyen szituba. És az ilyen dolgokra nem tudok hogy reagálni. Megbízok benne mert teljes szívemből szeretem de mit tegyek ha legközelebb ilyesmi előfordul ?

2017. szept. 27. 00:30
 1/7 anonim ***** válasza:
49%

Direkt csinálja hogy idegesítsen. Szákítanék vele, de te se vagy különb.

Megbízol benne , de féltekeny vagy. Hogy van akkor??

2017. szept. 27. 05:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
100%

"a világot meghódítani jöttem" - ezt akarja a kislány, és nem tudja, hogy ezzel elveszíthet téged.

Érthető a féltékenységed... valahogy finoman jelezd, hogy nem szereted, hogy összehasonlítgat téged másokkal - mert az nem az igazi, próbáljon meg koncentrálni rád .És te is rá. Ha mesél a volt udvarlójáról, mesélj te is egy volt szerelmedről egy-két szót - pl hogy milyen gyönyörű volt amikor nézted, ahogy táncol stb.. - majd kérdezd meg, hogy mit érez?

[link]

2017. szept. 27. 08:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem bizonytalan magában, és ez egy fajta önigazolás neki, hogy lám másoknak is tetszik, és persze azt is szeretné, hogy te is lásd, hogy másoknak is tetszik. Kvázi, milyen jól jártál vele, mert ennyi pasinak tetszik és ő téged választott.

Talán szeretné jobban érezni, hogy fontos vagy neki, hogy tényleg őt akarod.

2017. szept. 27. 10:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim válasza:
Ott a pont az utolsónàl! Ismerem az ilyen lányokat. Ne idegesítsd fel magad. Hozz fel valami más témát mintha nem érdekelne amiről beszél.persze ezt mind ne idegesen, meg ne flegmám, hanem nyugodtan. Lassan rájön, hogy nem minden úgy van ahogy ő gondolja
2017. szept. 27. 13:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 A kérdező kommentje:

Köszönöm a válaszotokat :)

Akkor megpróbálok beszélni vele, én kitartó vagyok szerintem menni fog.

2017. szept. 27. 15:19
 6/7 A kérdező kommentje:
Ha ilyen pasis témába megy bele akkor is megbízhatok benne ?, mert látom, érzem és tudom hogy szeret !!
2017. szept. 27. 15:21
 7/7 anonim ***** válasza:
Nálunk pont fordítva szokott lenni. Nálunk párom hozza fel az én exeim főleg egyet. Igaz nem mindig, de elég sűrűn. Próbálom mindig megértetni vele, hogy nincs már semmi se az exem és köztem. Még direkt nem is beszélek róla/róluk, mert lezártam a múltam és nem érdekel, hogy mi van velük egyáltalán. :) Próbáld elmagyarázni neki, hogy ő van és őt szereted csak.
2017. szept. 27. 23:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!