Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy lépjek túl egy baráton?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy lépjek túl egy baráton?

Figyelt kérdés

Az egyik fiú évfolyamtársammal egy éve nagyon jóba lettünk. Addig is beszélő viszonyban voltunk, de egy éve lett nagyon jó a barátságunk. Nyáron is nagyon sokat találkoztunk, beszéltünk és olyan is volt, hogy buli után nála aludtam. Ezek után én elkezdtem többet érezni iránta, de lehet csak azért mert túl sokat találkoztunk..

most szeptembertől új suliba ment és már nem találkozunk annyit viszont az egyikőnk mindig keresi a másikat. Már próbálok nem irni neki és nem keresni de akkor hirtelen mindig ő keres engem.

Szerintetek mit kéne tennem hogy túl tudjak lépni rajta?



2017. szept. 26. 21:07
 1/3 anonim ***** válasza:

Semmit

Miert akarsz tullepni rajta?

2017. szept. 26. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 A kérdező kommentje:
Mert elkezdtem többet érezni iránta, de nem hiszem hogy ő is így van ezzel.
2017. szept. 26. 21:42
 3/3 anonim ***** válasza:
Ez hulyeseg. Deritsd ki mit akar mi van es csak utana gondolkozz ilyenen
2017. szept. 26. 21:46
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!