Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan lépjek tovább? Hogyan...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lépjek tovább? Hogyan legyek jól?

Figyelt kérdés
Szóval egy napja szakított velem a barátom még hozzá facebookon mert nem mert elém állni.. Tudni kell rólam, hogy apró dolgoktól is ideges leszek és gyomoridegem lesz a szívem pedig ezerrel dobog. Szóval szakított velem..és ugye jött a sirgörcs meg az üresség..nem bírok enni hiába érzem, hogy éhes vagyok egyszerűen nem megy..van mikor az egyik pillanatról a másikra gyomoridegem lesz és hányingerem és pánikolok a vérnyomásom az egekbe szökik. Aludni se tudok max negyed órákra alszom el aztán mindig felébredek arra, hogy rosszul vagyok és sehogy se múlik. Voltam orvosnál tőle B6 ot kaptam azt szedem meg valami szív szabályzót, ha annyira dobog a szívem. Ha sírok egy picit megnyugszom de aztán kezdődik elölről.. 16 éves vagyok.
2017. aug. 14. 18:59
 1/4 anonim ***** válasza:
Mióta voltatok együtt és miért szakított?
2017. aug. 14. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

ugyanigy vagyok kérdező...:( csak én már 2 hete.

üresség van bennem, semmi nem boldogít.

hidd el ezen csak az idő fog segíteni!

kitartást neked!

20L

2017. aug. 14. 19:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 A kérdező kommentje:
Azt inkább nem tenném közé miért szakított..elege lett belőlem egy kicsit. Felev
2017. aug. 14. 19:21
 4/4 anonim ***** válasza:
Egy pasi miatt semm szabad ennyire 'tönkre tenni magad' főleg fél éves kapcsolat után...nagyon fiatal vagy még! Minden okkal történik és még annyi fiú fog utánnad futni...mostmár tudod, hogy mire kell odafigyelned a következő kapcsolatodban, hogy ne kövesd el ugyan azt a hibát! Kitartást es találkozz sokat a barátaiddal, így terelődik a gondolatod..én saját magam miatt biztos tiltanám facen, ha eddig ő még nem tette meg..ki akarja azt nézegetni, hogy viháncol, miközben annyi nem volt benne, hogy elém álljon és elmondja, hogy ennyi volt..
2017. aug. 14. 19:30
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!