Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » 15éves fiú és 18éves lány?!

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

15éves fiú és 18éves lány?!

Figyelt kérdés

Van egy fiú akibe beleszerettem. Én végzős vagyok ő azonban most lett kilencedikes. Haverságként majd nagyon szoros barátsáként kezdődött a viszonyuk. Aztán én észrevettem magamon hogy nem birom nélküle és beleszerettem. Elmondtam neki és azt is hogy jelenleg nem tudunk együtt lenni (mivel ő is bevallotta érzéseit) de én jövőre már inkáb benne lennék. Az a baj, hogy igazából ez a körülöttem lévő emberek hibája, mert bevallom hogy igen erdekel ki mit gondol. Nagyon sok mindent kapnék tőlük de nem birnam elengedni. Tudom nem számít ki mit mond de naponta 8 órát töltök az isztálytársaimmal. Es biztos besokkalnék. De attól is félek hogy elveszítem őt...

Mi tévő legyek ebben a helyzetbsn



2017. szept. 26. 00:04
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Ha biztos vagy az érzéseidben, és a srácéiban is, akkor vágj bele! Ez amúgy is egy jó lecke, mert meg kell tanulnod elengedni a füled mellett mások negatív véleményét.
2017. szept. 26. 01:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
100%
Annyira egy szomorú dolog a megfelelési kényszer. Néha a legszebb dolgoktól ez tart vissza minket. Ajánlom neked hogy kezdj el ezen dolgozni. Megértem, hogy nem ilyen egyszerű az egyik napról a másikra eldobni a félelmedet a többi ember véleményétől, de ez egy remek alkalom lenne. Felelj meg magadnak, és ne másoknak, mert ha ezt csinálod, pár év múlva majd ülsz, és tele leszel megbánással. Másrészt, nincsen karizmatikusabb dolog annál, ha nem érdekel ostoba emberek véleménye, és ezt látják is. Ha mindent az alapján választasz, hogy mások mit gondolnak, azt megérzik, és látják, majd annál jobban fognak feletted ítélkezni, hogy így befolyásoljanak téged. Sajnos ez az emberi természet, de ezt nem szabad hagyni elhatalmasodni. Vedd szépen a kezedbe az irányítást, és élj magadnak, ne másoknak. Ha így teszel lesz szebb az életed, ha ellenkezőleg, akkor leszel elnyomott, borús, és egy szomorú élet gazdája. Sok sikert!
2017. szept. 26. 02:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Ilyen van? o.O tuti kamu
2017. szept. 27. 01:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:

Kedves 1. es 2. valaszolo!

Koszonom nektek! Erot adtatok! Es igenis el fogom tudni engedni az emberek velemenyet!

Kedves 3.valaszolo!

Igen ilyen letezik!

Bocsi az ekezetek hianyaert.

2017. szept. 27. 22:45

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!