Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hol mikor, mennyi idő után...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hol mikor, mennyi idő után feküdtél le a pároddal?

Figyelt kérdés
Szűz voltál-e, család otthon volt-e tudott-e róla... mindent írhattok amin lényeges.
2017. szept. 24. 16:08
 1/3 anonim ***** válasza:
Három barátom volt eddig félévig jártam kb mindegyikkel, de nem feküdtem le velük. 19/L
2017. szept. 24. 16:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:

2 éve vagyunk együtt.

A párom kelet M.o-ról költözött a bátyjával ide, Győrbe.

Még csak 4, majdnem 5 hónapja voltunk együtt mikor lefeküdtünk. 19 voltam, szűz ő 21 nem szűz.

Vasárnap reggel(19.szülinapom utáni hétvége) volt, náluk. A bátyja volt otthon.

2016 májusban összeköltöztünk,azóta együtt élünk. 20L 23F

2017. szept. 24. 16:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
Mi a párommal lassan 16 hónapja vagyunk együtt. Még nem történt meg az, hogy lefeküdtünk egymással. Nekem még nagyon régen volt egy ilyenben részem, de az katasztrófa volt szóval én magamat még mindig szűznek tekintem, de ezt így hosszú lenne elmagyarázni, hogy miért meg ilyenek. A lényeg, hogy mindketten türelmesen várunk a pillanatra. Szerintem nem fog senki sem tudni róla mivel ez a mi magánügyünk és nem tartozik senkire sem.
2017. szept. 24. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!