Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Hány randi után feküdtél le a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hány randi után feküdtél le a mostani pároddal?

Figyelt kérdés
2014. máj. 19. 22:35
 1/8 anonim ***** válasza:
az elsőn.
2014. máj. 19. 22:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:

A mostanival nem tudom hanyadik randi volt..1,5 hónap után.

Az exemmel az első randin, mert csak szexnek indult.De mivel az csodásan sikerül több, mint 2 évig kapcsolatba voltunk.

20/L

2014. máj. 19. 22:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:

Nem számoltam! :D

1,5 évig várattam szegényt! :D De bírta a kiképzést!

Ma már a férjem! ;)

2014. máj. 19. 22:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
Mi sokszor mentünk spontán randira, mivel egy helyen dolgoztunk. 3 előre megbeszélt randink volt az biztos, utána sokszor munka után spontán elmentünk valamerre, vagy egymáshoz picit beszélgetni, kávézgatni. Azt tudom hogy a második randinkon jöttünk össze, és utána picivel több mint 1 hónappal később feküdtünk le. Szombaton lesz 2 éve hogy együtt vagyunk :)
2014. máj. 19. 23:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 PearlDiver ***** válasza:
Én sem tudnám összeszámolni, de 7 hónap után. Ennyi idő kellett, hogy megszokjuk egymást, és kialakuljon a bizalom.
2014. máj. 19. 23:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én a 4. randin...1 hónap után...:) Spontán volt, és csodálatos...jól megvagyunk azóta is! 26/L
2014. máj. 20. 00:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 A kérdező kommentje:
Én leginkább azokra lennék kíváncsi, akik előtte nem ismerték egymást! :)
2014. máj. 20. 17:03
 8/8 anonim ***** válasza:
Utolsó vagyok...mi nem ismertük egymást előtte...a 4. találkozásunk volt a 4. randink is egyben...netes ismerkedés...akkor feküdtünk le...:)
2014. máj. 21. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!