Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Kedves tapasztalt pasizók...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kedves tapasztalt pasizók (tini csajok)! Tudnátok segíteni?

Figyelt kérdés
12 éves vagyok, és tegnap egy fiú megkérdezte, hogy járnék-e vele. Erre igent mondtam, ugyanis 3 évvel idősebb nálam, az egyik legjobb barátom, ő 8.-os, én pedig 5.-es vagyok. Már évek óta, szinte tényleg elválaszthatatlan barátok vagyunk, és most kérdezett meg. Jövőre elballag, tehát alig tudunk majd találkozni. Hogy tudnék vele még jobban összezörrenni? Persze ezt nem úgy értem, hogy szexuálisan, sőt még az se kell nekem, hogy csókolózzunk, csak az kéne, hogy ne úgy tekintsünk egymásra, mint egy barátra, hanem inkább úgy, mint egy szerelmes párra <3. A válaszokat nagyon várom, mivel itt az év vége, és előre is köszönöm!

#fiú #randi #romantika #erős barátság #összezörrenni #erősebb kapcsolat
2014. máj. 19. 12:33
 1/6 anonim ***** válasza:
100%

" Erre igent mondtam, ugyanis 3 évvel idősebb nálam,"


Én 9 évvel vagyok idősebb, akkor engem le is szopsz? Vagy mi az összefüggés? Abból, hogy idősebb, miért következik az, hogy járnotok kell?

2014. máj. 19. 12:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
Hát figyelj, szerintem neki nem az kéne már, hogy csak legyetek egymás mellett mint a barátok, pláne ha már évek óta nagyon jóban vagytok. Ha nem akarsz továbblépni, gondolok itt csókolózásra akkor itt nem beszélhetünk semmilyen "kapcsolatról"...
2014. máj. 19. 12:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 A kérdező kommentje:
2. válaszoló: Értem én, de én még fiatalnak tartom magam ehhez, hogy én még csókolózzak, vagy ilyesmi. Majd természetesen az is eljön, hogy csók, meg tudod, de attól én még egyenlőre csak el akarom valahogy kezdeni, ami nem éppen az ággyal kezdődik.
2014. máj. 19. 12:48
 4/6 anonim ***** válasza:

Ha nem akarsz még csókolózni sem (amiben szerintem igazad is van, fölösleges is még), akkor kár hülyíteni egymást és kapcsolatnak hívni egy barátságot.

Egy 15 éves fiú meg különösen nem csak sétálgatni akar már.

2014. máj. 19. 13:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 A kérdező kommentje:
Lehet, de ő nem olyan, mint aki nem csak sétálgatna velem, elég jól ismerem, és tudjuk egymásról, hogy mit akarunk, de azért köszi a tanács ot
2014. máj. 19. 19:07
 6/6 anonim ***** válasza:
Hogyne persze, mert a (tini)fiúk pont így működnek.
2014. máj. 19. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!