Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok? [TÖBB LENT! ]

Figyelt kérdés
Már 2 éve tetszik az iskolánkból az egyik srác! Illetve tetszett! Mert beleszerettem, de ő rám sem figyel! Illetve én szoktam őt nézni és ő is rám néz olyankor, de szerintem nem azért mert tetszek neki! Nagyon sokat szenvedek miatta mert tudom, hogy nem lehet az enyém! Ráadásul tavaly volt barátnője, de nem tudom, hogy most vele van-e! 13 éves vagyok! Tudom, hogy még fiatal vagyok, de végül is már serdülő korban vagyok! Fogalmam sincs, hogy mit tegyek! Rá írni nem merek, elmondani nem merem!

2017. szept. 23. 11:08
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
nyugi Fanni, a Márknak nincs barátnője de megsúgom azt se tudja,hogy létezel. sajnálom,szerintem felejtsd el:(
2017. okt. 8. 20:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim ***** válasza:
Na mi lett?
2017. okt. 8. 20:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
11 es válaszoló ez mi akar lenni? Amúgy egyenlőre nincs semmi. Facen letíltott, de majd lesz ami lesz.
2017. okt. 11. 19:50
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!