Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek ha szerelmes...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek ha szerelmes vagyok? [TÖBB LENT! ]

Figyelt kérdés
Már 2 éve tetszik az iskolánkból az egyik srác! Illetve tetszett! Mert beleszerettem, de ő rám sem figyel! Illetve én szoktam őt nézni és ő is rám néz olyankor, de szerintem nem azért mert tetszek neki! Nagyon sokat szenvedek miatta mert tudom, hogy nem lehet az enyém! Ráadásul tavaly volt barátnője, de nem tudom, hogy most vele van-e! 13 éves vagyok! Tudom, hogy még fiatal vagyok, de végül is már serdülő korban vagyok! Fogalmam sincs, hogy mit tegyek! Rá írni nem merek, elmondani nem merem!

2017. szept. 23. 11:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
Ha mersz nyersz ha nem mersz nem nyersz.. azthiszem ezzel mindent elmondtam (írtam)
2017. szept. 23. 11:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Jó, de én nem merem! Szerintem én félek, hogy csalódok!
2017. szept. 23. 11:38
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
az ember van hogy csalódik.. Padlóra esik.. De rajta múlik hogy fel áll és megy tovább, vagy ott marad.... 13 éves vagy.. még a te korodban a csalódás az olyan lesz hogy egyik nap sírsz a másik nap meg már új embert néztél magadnak ki.. Nyilván egy 25-30 éves reakciója (csalódása) megint más lesz mint egy 13 évesé.. Egyebkén is csak 1 szer élünk.. Kikell próbálni,megkell próbálni mindent (álltalában azt ami legális).. És nemszabad félni semmitől se és senkitől se!!!!!
2017. szept. 23. 11:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Fiuk nem szeretik a félős,önbizalom hiányos lányokat. El se mondod neki ne várj csodát! Ha nem mondod meg neki nem lesz a tied,de ha elmondod neki akkor talán igen talán nem válszt kapsz. Akkor is jobb mintha sose próbáltad volna meg.
2017. szept. 23. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
#1,2-nek igaza van.
2017. szept. 23. 12:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
1,3*
2017. szept. 23. 12:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Oké! Köszi! Már rá írtam! Lesz ami lesz! Megmondani nem merem!
2017. szept. 23. 12:41
 8/13 anonim ***** válasza:

Mar megbocsáss, de miert írsz minden mondat végére felkialtojelet? :D


Egyébként meg nyugodtan valld be neki. Nem jartok egy osztályba, nem igaz? Akkor nem lesz az, hogy kínos lesz, mert uristen szerelmet vallottal neki, a srác meg elutasított. Na nem mintha feltétlen visszautasítana teged!! Dehogy is!! Kérj tőle találkozót, kérd meg, hogy legalább is merjen meg jobban teged, mielőtt döntene. Simán lehet, hogy rájön, szívesen járna veled.


Sok sikert! :)

2017. szept. 23. 15:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:

Köszi! Egyenlőre barátkozunk és még nem mondtam el, de még van majdnem 1 évem mert hát elfog ballagni! :(

Egyszer befogom neki vallani! Kb 1 hét!

2017. szept. 23. 17:16
 10/13 A kérdező kommentje:
Ja és amúgy csak megszokásból írok mindenhova felkiálltó jelet! :)
2017. szept. 23. 17:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!