Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még csak 13 éves vagyok, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 13 éves vagyok, de már iszonyúan kívánom a barátomat! Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Olyan fel éve vagyok együtt a baratommal, aki annyi idős, mint en, es nagyon kívánom ot (es asszem o is engem)... Persze nem akarom megtenni, mert meg nagyon fiatalok vagyunk ehhez, csak arra vagyok kiváncsi, hogy mit lehet csinálni, hogy kicsit kezelhetobb legyek? Ilyenkor mi a teendő? Felek, hogy egyszer csak elkap minket a hév, es megtörténik...


Kosz a válaszokat!



2017. szept. 22. 20:23
1 2
 11/12 anonim válasza:
Hat szerintem semmi nem ciki en perverz is vagyok de egyepkent 14 eves kortol egy 17 eves korig dughatsz ha o is benne van ez azt jelenri hogy le fekudhetsz 14 evssen egy 17 el is de akar 17 evessen egy 14 evessel is de csak ha beke egyezik szerintem ez jo meg altalaban azert ki adjak a gumit plusz gratulalok nekted
2022. jan. 4. 22:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/12 Finom Krumpli válasza:
Idióta (már bocsánat) 😉
2022. ápr. 13. 20:48
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!