Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Még csak 13 éves vagyok, de...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Még csak 13 éves vagyok, de már iszonyúan kívánom a barátomat! Mit tegyek? :/

Figyelt kérdés

Olyan fel éve vagyok együtt a baratommal, aki annyi idős, mint en, es nagyon kívánom ot (es asszem o is engem)... Persze nem akarom megtenni, mert meg nagyon fiatalok vagyunk ehhez, csak arra vagyok kiváncsi, hogy mit lehet csinálni, hogy kicsit kezelhetobb legyek? Ilyenkor mi a teendő? Felek, hogy egyszer csak elkap minket a hév, es megtörténik...


Kosz a válaszokat!



2017. szept. 22. 20:23
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
59%
12,5 évesen pasizás ? No comment. Már a 13 éves is durva.
2017. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim válasza:
55%
Semmit nem kell tenned!
2017. szept. 22. 20:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 A kérdező kommentje:

#1 persze 12,5 évesen... Most leszek 14 nemsoka... De nem ertem, miert kell fikázni, ha valakinek 12 évesen "barátja" van...


Nos, eddig nem sok hasznos valasz jött, de azért kosz, hogy elolvastátok.

2017. szept. 22. 21:42
 4/12 anonim ***** válasza:
89%
A petting miért nem elég?
2017. szept. 23. 09:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
73%
Szerintem menjetek el vattacukrot enni.
2017. szept. 23. 09:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
86%
Maradjon a petting szerintem is. Ennyi idősen nem kell még bele vágni.
2017. szept. 23. 12:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
86%
Pettingben éljétek ki magatokat ;)
2017. szept. 23. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 afegrgrgrg válasza:
70%

kérlek szépen azért "fikázza" mert ez sajnos szánalmas :)

akármilyen jó is a kapcsolat, akármilyen cukik is vagytok, akárhányszor is írjátok ki facéra hogy "örökkön örökké" stb. nem fog történni ebből semmi. ha véletlen eljön az a bizonyos szakítás, ami el fog (már bocsánat) és kb pár nap múlva mind te, mind a barátaid rajtad fognak röhögni hogy úr isten, mit is gondoltatok.

nem vagyok párkapcsolati tanácsadó, de sajnos mi kicsit idősebbek így látjuk. mind a felnőttek mind én a 17 életévemmel :)

nekem is volt szerelmem, 1 hét után vége volt (17 évesen) és nem azon gondolkoztam hogy ú ba*dmeg hát mi az hogy nincs itt senki 17 évesen jézusom fel kell hogy kössem magam (főleg nem 13-14 évesen...)

abban az időben én még örültem neki ha véletlen egy lánynak láttuk a fenekét, amikor a szél felkapta a szoknyáját :'D

ergo akármilyen jó is a barátod, mind külső, mind belső, én azt ajánlom hogy legalább 15ig várjatok...

am így utólag ha már tanács, és szerintem mind azért vagyunk itt, egyet tudok ajánlani. mielőtt találkozol a barátoddal, maszturbálj, mert az segít kicsit.

nem leszel annyira feszült, nem fogsz nyomulni rá, ilyenek.

17/F ^_^

2017. szept. 24. 13:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
75%
Ne foglalkozz azzal, hogy itt ki mit mond.Igen, valóban fiatal vagy, de tedd azt, amit te jónak érzel, mert alapvetően ez az egész arról szól, hogy azt tegyük, ami nekünk jól esik, és amit tudjuk, hogy nem bánnánk meg.Nyilván nem kell beleugrani a mély vízbe, de ha szépen lassan lépcsőfokonként haladtok, el tudjátok dönteni, hogy mi az, ami tetszik, és mi nem.
2017. okt. 30. 08:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim válasza:
83%
Én akkoriban, azt csináltam volna, hogy elmentek egy erdőbe, ahol senki se láthat meg, és ott csináljátok. Eléggé izgalmas :)
2019. nov. 16. 22:21
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!