Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit tegyek? Azt hiszem újra...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tegyek? Azt hiszem újra szeretem, de őt nem értem

Figyelt kérdés

Röviden a bevezető annyi, hogy két éve szerelmes vagyok a sulimba egyel felettem járó srácba. Többször is beszéltünk, mosolyogva/nevetve köszöntünk egymásnak és volt hogy a folyosó egyik végéből jövet alig vettem észre így integetni kezdett eléggé feltűnően (és írtó cukin) csak hogy észrevegyem. Nagyon jó fej és tavaly áprilisig kétejben éltem hogy neki is tetszem e még egy icipicit is. Áprilisban odaálltam elé és megmondtam hogy nekem ő több mint barát. Neki én mi vagyok. Azt felelte hatalmad nagy zavarban hogy barát. Szörnyen voltam ezután és ha lehet, minuszba került az emberi kapcsolatunk. Nem beszéltünk és nem is köszönt többet. Közben összejött egy csajjal akiröl tudtam hogy nem szereti a fiut. Most, multhéten szakitottak és azt vettem észre hogy a srác megint néz. De ugy hogy azt érzem hogy a vesémbe lát. Azt hittem sikerült elfelejtenem, de mikor rámnéz vagy meglátom eszméletlenul dobog a szivem és görcsben van a gyomrom. Félek szerelmesnek lenni belé megint hiszen egyszer már megtudtam az érzéseit.Mit csináljak? Igy hogy nincs barátnöje adjak jeleket pl nézzem meg köszönjek neki vagy hagyjam mert teljesen reménytelen? Nem értem az egész helyzetet, föleg hogy azt hittem már nem szeretem....:c

15/L

16/f



2017. szept. 22. 19:00
 1/2 anonim ***** válasza:
ha 1 auto összetört ha megjavitod mar nem lesz olyan mint az uj sose fogsz benne bizni szerintem hagyd
2017. szept. 22. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:

Értem, köszi a választ:)

Többiek? Mit tegyek?

2017. szept. 22. 22:01

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!