Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Azt hiszem szeretem. Mit tegyek?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Azt hiszem szeretem. Mit tegyek?

Figyelt kérdés
Sziasztok emberek! 14 éves leszek áprilisban. Nemrég váltottam iskolát, és van egy évfolyamtársam, akivel már az első napom óta nagyon jóban vagyunk. Mindig köszön és ha úgy van időnk, beszélgetünk is. Mivel nagyon aranyos, figyelmes és zenében is egy ízlésünk van, azt hiszem kezdem megkedvelni. Egy barátnőm, aki már régebb óta abba a suliba jár, azt mondta, szerinte én is tetszem neki, de nem akar semmit elkiabálni. Tudom, hogy teli van a gyakori ilyesfajta kérdésekkel, de gondoltam leírom én is. Hogyan tudhatnám meg azt, hogy most akkor mi is van és ő mit szeretne? 14/l
2017. márc. 5. 00:05
 1/5 anonim ***** válasza:
Kérdezd meg tőle.
2017. márc. 5. 00:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
Közeledj felé, öleld meg, csak úgy, legyél rendes, hívd fel a figyelmét és majd hagyd ott a francba ne érdekeljen és ha kedvel téged, akkor keresni fog
2017. márc. 5. 00:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
A szerelem fáj ezért ne szereld
2017. márc. 5. 01:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
3-asnak: Hát ez igaz. 😂
2017. márc. 6. 17:57
 5/5 A kérdező kommentje:
Egyébként köszönöm mindenkinek. :)
2017. márc. 6. 17:58

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!