Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem tud mit válaszolni vagy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem tud mit válaszolni vagy elijesztettem?

Figyelt kérdés
Volt egy srac. Kb minden beszelgetesnel egettem magam. Majd veletlenul baratnom helyett neki kuldtem el jogy hugom mindig hisztizik... o erre mondta hogy a kolesz se jobb mert ott meg a fiuk csinaljak a fesztivalt es fogadtunk hogy hol jobb. Hozzatettem hogy azert a kolesz meg mindig jobb mert anyam minden percben talal vmit ami miatt belemkot es csesztet... megnezte es nem irt. Jo ertem en se tudnek ra mit irni meg ugy kulonben nem kellett volna neki mondani bar ez igy hidegen hagy, na?
2017. szept. 20. 22:54
 1/2 anonim ***** válasza:

minimum tízféleképpen lehetne erre válaszolni úgy, hogy valami kellemes beszélgetés folytatódjon, kedvesen csipkelődjön, vagy legalább elvegye az élét a depis témának. Ebből az következik, hogy 1) ostoba és rosszul kommunikál, vagy 2) nincs kedve veled beszélgetni.

Ne görcsöld és analizáld túl, épp ezért ilyen görcsös a kommunikációd. Let it go.

2017. szept. 21. 08:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Vagy nem tud mit írni rá, bár erre lehetne mit, vagy csak szimplán nem akar beszélgetni veled. Ebbe semmi elijesztés nem volt, nyugi.
2017. szept. 21. 11:44
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!