Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Miért baj az ha várok az igazira?

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miért baj az ha várok az igazira?

Figyelt kérdés
Röviden fogalmazok, bocsi az offért ,csak közben van más dolgom is.. Kezdjük ott hogy egy 15 éves gimis fiú vagyok(9.Be járok) és azzal piszkálnak hogy nekem még nem volt senkim és nem is akarok.. Főleg a lányok, akik közül soknak bejöttem, már a gólya táborban nyomultak, volt aki csókolózni akart,de én visszautasítottam. Miért baj az ha valakinek vannak elvárásai? Ha van ideálja,akivel már találkozott,de nem tudnak járni (ez egy hosszú sztori)? Az is baj ha erre a sok szerelmes hulyesegre nincs időm hanem tanulásba ,sportba és zenébe, elektronikába fektetem a szabadidőm? Eleve gáz ez a kérdés DE hátha itt nem cseszegetnek emiatt.. Minek legyen barátnőm? Azért hogy, szerencsétlen ott üljön az agyamon míg én ügyködök? Bár magamat meghazudtolva ha érezném hogy ő az igazi,akk lenne és mindent megtennék érte.. 15/F
2017. szept. 19. 17:53
 1/2 anonim ***** válasza:

Esküszöm olyan vagy, mint én fiatal koromban. :D

26/F

2017. szept. 19. 18:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim válasza:

Hidd el nincsen semmi baj ha vársz az igazira. Nagyon is különleges vagy ha nem mászol rá különféle jött-ment lányokra mivel a legtöbb fiú ilyen. ha piszkálnak ezzel inkább tojd le őket. egyszer eljön az igazi. nem kell elsietni semmit.


20/L

2017. szept. 23. 21:31
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!