Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet még esélyem nála? (bocs...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet még esélyem nála? (bocs a regényért, sok választ, véleményt pls)

Figyelt kérdés

Én 15/F vagyok ő 13/L

Szóval tudom sok az év köztünk és fiatal még. Meg is mondta, hogy nem akar még kapcsolatot mert fiatalnak érzi magát. Meg is értem de annyira belészerettem, hogy 4 hete azt hajtogatom, hogy mennyire szeretem. Eleinte mondogatta, hogy úgy lenne velem, öleljem át (fb-n) Mostanába és már majdnem letagadja, hogy érzett valamit irántam. Tudom, hogy még mindig érez valamit irántam legalábbis de nagyon eltemettem benne. Szóval kértem tanácsokat a barátnőjétől, azt mondta nem mondja el és mégis szolt neki és hát megharagudott rám. 3 hete már magától nem ír rám. 2 hete találkoztunk de már akkor se ő hívott hanem a barátnője. Eleinte nagyon jó volt 2 hónapig. Szerintetek ha várok 1-2 évet vagy legalábbis tartós időt és nem keresem várom hogy keressen majd akkor lehet még belölle valami? Azt mondja nem akar elveszteni barátként de igy hogy folyamatosan ezzel baszogattam mostanába igy olyan mintha már nem tekintene rám barátként se. Szerintem fiú és lány között barátság nincs csak akkor ha az egyik már érez valamit. Régebben azt mondta várjunk vele ez volt 2 hete. Most meg azt mondogatja hogy egyáltalán nem. Ha várok tényleg sok időt akkor még van esély? Nagyon szeretem tiszta szívemből.



2017. szept. 14. 17:27
 1/1 anonim ***** válasza:
"Szóval tudom sok az év köztünk és fiatal még.". Szerintem még te is fiatal vagy és esélyes, hogy ez mindketőtötök részéről csak fellángolás meg tinédzser kori szerelem. Várj pár évet és, ha még mindig úgy van ahogy most írod, hogy szereted meg minden akkor biztos, hogy szereted és talán ő is viszonozza.. hacsak addig nem lesz mással. Ha ráerőlteted azzal úgy se fogsz elérni semmi jót, csak annyit, hogy még inkább eltolod magad mellől. Szóval kitartást :)
2017. szept. 14. 18:48
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!