Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Véleményt szeretnék hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Véleményt szeretnék hogy mondjam el?

Figyelt kérdés

Az van hogy barátom van

hogy mondjam el a szüleimnek?

ő mar elmondta de nekem fogalmam sincs hogy mondhatnám el

szerintetek?

szoval aki tud valahogy segitsen


2017. febr. 26. 21:14
 1/5 anonim ***** válasza:

Leülsz a szüleiddel és kerek perec megmondod nyíltan és őszintén.Ennyi.Gondolom nem fognak baltával kergetni érte.Legyél őszinte és ennyi.Hány éves vagy amúgy, hogy nem mered elmondani?És a srác?

F

2017. febr. 26. 21:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:

14 most leszek 15

ő már 15

2017. febr. 26. 21:22
 3/5 anonim ***** válasza:
Így érthető, hogy tartasz tőle, de hidd el, hogy nem kell!Ahogy írtam, csak őszintén mondd meg és ennyi.Utána meg be is mutathatod.Mióta vagytok amúgy együtt?
2017. febr. 26. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:

köszönöm

1 hónapja

2017. febr. 26. 21:43
 5/5 anonim ***** válasza:

Nincs mit. :)

Gratulálok!Akkor viszont már mehetne a bemutatás is.Ne félj, nem lesz semmi!Csak mondd el, meg azt, hogy be akarod mutatni!Ez még jobb mintha elmondanád és utána ők kérnék.Előzd ezt meg.Persze először szólj a barátodnak, hogy készüljön fel!Én legalább is ezt tenném a helyedben. :)

2017. febr. 26. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!