Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogyan mondjam el neki hogy...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan mondjam el neki hogy szeretem? :\

Figyelt kérdés

Tudom sokan mondják hogy osztálytársal ne kezdj ki, de én megakarom próbálni mert nagyon oda meg vissza vagyok érte.

Szóval van egy lány az osztályomban akibe nagyon belezugtam. Azt tudni kell róllunk hogy talán 2-3 éves korunk óta ismerjük egymást mivel egy faluban lakunk+egy óvoda és egy suli, nade mindeggy. Én ugy vettem észre hogy ő is érez valamit. Néha szoktam "piszkálgatni, kötekedni"(Remélem értitek hogyan) vele és bejön neki nem kérdés. Az lenne a fő dolog hogy hogyan mondjam el neki hogy én többet érzek/akarok mint barátság. Azt hadjuk, hogy hivjam el randizni, mert falun lakunk és sem étterem sem kajálda, még egy játszótér sem. Esetleg szoktam járni kutyát sétáltatni, oda talán elhivhatom és talán ott elmondhatnám neki. Nade avval nincs is gond hogy mit mondjak meg ilyenek, hanem az a baj, hogy mivan ha elutasít. Gondoltam rá hogy megcsókolom de sem neki sem nekem nemvolt meg még az első csók és félek hogy nem ugy fogadja esetleg tolakodónak tart majd. Légyszi segitsetek! :)



2017. febr. 24. 21:26
 1/2 anonim ***** válasza:

Szerintem mindenféleképp mond el neki. Mivel jó kapcsolatban álltok és nap, mint nap találkoztok így egyre csak gyötrődnél. Viszont, ha nemmondod el neki akkor egyre csak rosszabb lesz és nehezebb lesz százszor felejteni. Azzal meg, hogy visszautasít neis foglalkozz sose a legrosszabbra gondolj. A hirtelen lekapós dolog szerintem felejtős az elég tolakodó.

Sok sikert. :)

2017. febr. 24. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 A kérdező kommentje:
Köszi a választ! Hétfőn mindenképpen elmondom neki mivel már irtam neki msn-n hogy hétfőn beszélnünk kell.
2017. febr. 24. 21:44

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!