Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem az osztálytársamat....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az osztálytársamat. Tudnátok véleményt írni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval,nem olyan rég érkeztem egy új osztályba. Ő (nevezzük Ő-nek) rögtön az nap írt,sokat beszélgettünk,természetesen interneten. Az volt a furcsa hogy amikor a suliban vagyunk,akkor egy mukkot sem szól hozzám. Aztán a sok beszélgetésből az lett,hogy sulim kívűl találkozzunk. Így is lett. Többször is. Kitaláltunk egy játékot,ahol egymást kell bökdösni,és kergetni (WTF?! :D). Többszöri találkozások után,(meg bökdösések XD) kezdett megnyílni,és már a suliban is szoktunk többet beszélgetni. Most pénteken én hívtam el találkozóra. Nagyon-nagyon sokat beszélgettünk,lökdöstük,bökdöstük,csikiztük egymást. (Hogy ez miért jó? Nem baj,élveztem. xD) Beszélgetés közben többször meg érintette a vállamat,felkaromat,combomat (?) volt amikor nem engedtem hogy csikizen,kiraktam a kezemet,és rákulcsolta az övét. Meg tett szóban utalásokat is. Pl.: Szép vagyok és aranyos,jó lenne többet találkozni,szeretne jobban megismerni. Ezzel így letudnám,hogy biztos tetszem neki. DE. Barátnője van. Aki,nem is tud a létezésemről és hogy találkozgatunk. Ilyenkor mi van? Kérlek,akik tudnak,segítsenek mit csináljak. Előre is köszi. 14/L

2016. júl. 24. 00:47
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Hát... ebben neked kell dönteni, hogy akarsz-e a 3. csaj lenni, vagy hagyod az egészet. :D
2016. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 Technokol Rapid ***** válasza:
100%
khm... Július van
2016. júl. 24. 00:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%
Háh, de durva, tényleg :D Akkor vagy fake, vagy nem értem :D
2016. júl. 24. 01:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
84%
Várjál, lehet, hogy nyári iskola :D Valószínű, mi? :D
2016. júl. 24. 01:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
K*rvára unatkozhatsz.
2016. júl. 24. 01:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
80%
Ne foglalkozz vele, csaja van.
2016. júl. 24. 01:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
100%
Ekkora kamut ,Basdmeg.
2016. júl. 24. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
Hé, emberek! Év közben is lehet iskolát váltani!
2016. júl. 24. 02:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
Kifagyok...mind a kommentelőkön s a ratyi gyerekes kérdezőn.
2016. júl. 24. 04:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 A kérdező kommentje:
Szóval,hogy mindenkinek világosabb legyen. Kiköltöztünk ide Németországba. Itt még suli van. Vagyis még 3 napig. Utána nekünk is szünet. Június elején érkeztem,és ezért beraktak egy osztályba hogy szokjam a nyelvet. Remélem így mindenki felfogta hogy nem fake. :) Aki meg normális választ írt,annak köszönöm. Még várom a válaszokat.
2016. júl. 24. 12:17
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!