Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nem értem az osztálytársamat....

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nem értem az osztálytársamat. Tudnátok véleményt írni? Többi lent.

Figyelt kérdés
Szóval,nem olyan rég érkeztem egy új osztályba. Ő (nevezzük Ő-nek) rögtön az nap írt,sokat beszélgettünk,természetesen interneten. Az volt a furcsa hogy amikor a suliban vagyunk,akkor egy mukkot sem szól hozzám. Aztán a sok beszélgetésből az lett,hogy sulim kívűl találkozzunk. Így is lett. Többször is. Kitaláltunk egy játékot,ahol egymást kell bökdösni,és kergetni (WTF?! :D). Többszöri találkozások után,(meg bökdösések XD) kezdett megnyílni,és már a suliban is szoktunk többet beszélgetni. Most pénteken én hívtam el találkozóra. Nagyon-nagyon sokat beszélgettünk,lökdöstük,bökdöstük,csikiztük egymást. (Hogy ez miért jó? Nem baj,élveztem. xD) Beszélgetés közben többször meg érintette a vállamat,felkaromat,combomat (?) volt amikor nem engedtem hogy csikizen,kiraktam a kezemet,és rákulcsolta az övét. Meg tett szóban utalásokat is. Pl.: Szép vagyok és aranyos,jó lenne többet találkozni,szeretne jobban megismerni. Ezzel így letudnám,hogy biztos tetszem neki. DE. Barátnője van. Aki,nem is tud a létezésemről és hogy találkozgatunk. Ilyenkor mi van? Kérlek,akik tudnak,segítsenek mit csináljak. Előre is köszi. 14/L

2016. júl. 24. 00:47
1 2
 11/13 anonim ***** válasza:
Még három napig? Jézus...
2016. júl. 24. 12:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/13 anonim válasza:
Én óvatos lennék a helyedben. Mert ha valaki elhagyja a párját érted, akkor van rá esély, hogy téged is elhagyna valaki másért. Tudom, előre szaladtam, de ezt fontosnak tartom.
2016. júl. 24. 18:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/13 A kérdező kommentje:
Igen,én is erre gondoltam. Ha könnyen elhagyná azt a lányt miattam. Akkor meg van rá az esély hogy én is így járhatok.
2016. júl. 24. 22:16
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!