Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy fiiba...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy fiiba hogy tudhatom meg h ő is szerelmes-e belem?

Figyelt kérdés

Szerelmes vagyok egy fiuba es csokoloztunk is mar es azota furán viselkedik

Mosolyog ram mindig haza kísér de olyankor nem szol hozzám mindig jon oda hozzám kotekedik velem facebook-on kérdeztem hogy mit érez irántam hogy szeret-e azt mondta hogy nem utana egyre furcsább volt es megint megkerdeztem es azt mondta hogy igen de nem hittem el neha bunkó velem neha nem szerintetek szeret?

Előre is koszonom a valaszokat😊



2017. szept. 11. 21:32
 1/5 anonim ***** válasza:

még túl gyerek..

ebből adódóan túl komolytalan

2017. szept. 11. 21:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 A kérdező kommentje:
Akkor az azt jelenti hogy nem szeret?
2017. szept. 11. 21:48
 3/5 anonim ***** válasza:
AZT JELENTI HOGY GYEREK. Mar ne is haragudj de szerintem is komolytalan es csak jatszadozik. Ne vedd komolyan mert ahogy leirtad eleg eretlennek tunik
2017. szept. 11. 21:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 A kérdező kommentje:
Akkor ne is mondjam el neki hogy szeretem?
2017. szept. 11. 22:00
 5/5 anonim ***** válasza:
Felesleges.
2017. szept. 14. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!