Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Lehet, hogy szerelmes vagyok...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lehet, hogy szerelmes vagyok belé?

Figyelt kérdés
Jött az osztályunkba egy új srác aki nagyon nagyon nagyon helyes.És annyira szépek a szemei még a mosolya meg a haja.És ő nagyon sokat szokott nézni,de én is őt.De mindog görcsbe rándul a hasam mikor meglátom vagy pedig azt látom,hogy néz.De viszont van olyan,hogy csinal valamit és egszerűen full visszataszító.(ezt nem arra értem,hogy túrja az orrát vagy mit tudom én)Volt már olyan is,hogy azt éreztem,hogy egszerűen undorodom tőle.Máskor meg egész nap mosolygok mint a tejbetök mikor rám mosolyog.De nem érzem azt,hogy annyira szeretném,hogy akár összeöjjek vele.Szerintetek szerelmes vagyok belé?Vagy tényleg szerethetem?Vagy pedig ez csak egy fellángolás?

2017. szept. 7. 14:38
 1/4 A kérdező kommentje:
Azt elfelejtettem oda írni,hogy szinte egész nap ő jár a fejemben.
2017. szept. 7. 14:39
 2/4 anonim ***** válasza:
:D :D azt nemtudom hogy szerelemes vagy e belé,DE az 100% hogy tetszik neked. Idővel majd rá jössz hogy mit is akarsz (szereted e vagy nem)
2017. szept. 7. 14:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:

A leírtak alapján én azt mondanám, hogy még nem szerelmes vagy, hanem még csak tetszik neked, és ki tudja, talán idővel tényleg szerelmes leszel belé. És ha mondjuk össze akarnál vele jönni (majd időve), akkor kikell majd derítened hogy az érzés kölcsönös-e nála is.


-Remélem tudtam segíteni.

2017. szept. 7. 14:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Köszönöm a válaszokat :)
2017. szept. 7. 15:52

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!