Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » A lányok többnyire észreveszik...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A lányok többnyire észreveszik, ha egy fiú szerelmes beléjük?

Figyelt kérdés
Általában, hogy reagálnak barátságosak velük vagy teljesen ellenszenvesek?
2017. szept. 6. 21:17
 1/8 anonim ***** válasza:
Igen, amúgy. A lányok nagyon könnyen kiszúrják, és az hogy hogyan reagálják le egyénfüggő.
2017. szept. 6. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
Nemtom ki hogy van vele de szerintem nem eddig egyszer se vettem észre ha tetszettem egy fiúnak na jó talán egyszerre akkor nagyon feltünő volt.De ritka hogy az a lány rá jönne kivétel ha nagyon egyértelmű.
2017. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
Legtöbb esetben barátságosak :)
2017. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
szerintem lányfüggő, nekem például nem fejlődött ki az a radarom, ami felfogja a pasik által küldött jeleket. de lehet hogy a többség észreveszi, mert valószínűleg nem én vagyok a többség :'D
2017. szept. 6. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
Én nem igazán szoktam észrevenni, ha meg véletlenül mégis, mindig azt gondolom, hogy biztos csak beképzelem. Viszont ha valaki szerelmet vall, természetesen barátságos vagyok vele.
2017. szept. 6. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
Én észreveszem,ha tetszem valakinek. Ha semmiképp nem érdekel,akkor megpróbál elkerülni,de egyáltalán nem leszek ellenszenves,mert nem tehet róla,hogy így érez és ezt nem lehet csak úgy megszakítani.
2017. szept. 6. 23:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
Szerintem a t@hó parasztok miatt van bennük egy erős elővigyázatosság, amely miatt minden idegen fiúról, aki akár egy szót szól hozzájuk azt feltételezik, hogy biztos akarnak tőle valamit... (persze nem mindenki)
2017. szept. 11. 21:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:

Hat az vilt hoy egy srac mindig elvette a cuccaimat meg ilyenek es egy osztalytarsam rakerdezett hogy en jovok-e be neki es azt mondta h igen.Meg egy sarc kerdezte hogy akkor en eggyutt vagyok azzal a sraccal en meg nem tudtam mit mondnj es elszaladtam😂🔫


De ez még pár éve volt😂😬

2017. szept. 11. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!