Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes lettem egy fiuba!...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes lettem egy fiuba! (A többi lent)?

Figyelt kérdés
Na szóval ő 9.-es én 7.-es nagyon tetszik és idáig úgy tudtam én is tetszek neki. Viszont amikor el akartam mondani neki akkor meg az egyik barátnőm rá irt és elmondta neki mit érzek iránta mert én nem mmertem elmondani neki. Szerintem félénk mert idáig nem volt barátnője és azt mondta a lánynak ,hogy nem tetszek neki de csak akkor mondja el nekem ha kérdezem. Eléggé rosszul éreztem magam+ amikor golya taborba volt elmondtam neki h tetszik és kiderült ,hogy nem ő irogatott és elsűllyedtem a szégyentől. Azóta nem írok neki vissza és így már ő se ír viszon nagyon hiányzik. Szerintetek mit csináljak?? Ő 14 én 13

2017. szept. 10. 20:30
 1/1 CFB ***** válasza:

Írj rá!

Nem egészen értettem mi történt, de ha ő még egy darabig próbált veled kapcsolatba lépni (magyarán írt neked), akkor fáradozott azért, hogy ne romoljon meg a kapcsolatotok. Ha te rontottál el valamit, kezdd egy bocsánat kéréssel. Ha csak simán nem akartál vissza írni neki, akkor meg azért kérj bocsánatot, és kezdj el vele beszélgetni. Jobb később, mint soha.

2017. szept. 11. 03:41
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!