Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy néz ki a fiú aki jelenleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki a fiú aki jelenleg tetszik?

Figyelt kérdés
Remelem nem haragszik meg az, aki feltette ugyanezt a kerdest csak fiu helyett lanyt kerdezett, csak elkezdett engem is foglalkoztatni ez a kerdes lanykent. :) Tehat kulsore es belsore is kivancsi lennek, minel reszletesebben, arrol a fiurol aki eppen most tetszik nektek. :) korotokat is irjatok, ha nem problema! :)

2017. aug. 28. 22:05
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:
Szőke, visszafogott. Okos.
2017. aug. 28. 23:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 anonim válasza:
100%

Szia! :)

A fiú, aki nekem tetszik (igazából ez már több annál) szőke hajú és kék szemű. (Fura, mert az ideálom mindig is a barna haj volt, dehát... Mit lehet tenni? :D) A haja pont jó hosszúságú, nem az a túl rövid, de nem páva haj, hanem pont tökéletes, bele lehet túrni. Magasabb mint én, kb. 170 cm-re tippelnék(+1-2 cm), inkább vékonyabb testalkatú, picit izmos, de főleg a vádlija az, mert focizik.

Belsőleg engem a humora fogott meg nagyon, imádom a vicces fiúkat. :D Egyébként nagyon jófej, amikor beszélünk, akkor is tök rendes, és szerintem egyezik a humorunk, ő megnevettet engem, én pedig őt, szeretjük cukkolni egymást, de nem beszélünk olyan sokat sajna. :/ Ami nálam fontos, hogy okos is, szóval tanul, tud helyesen írni. (Ami számomra elég fontos szintén.) Már több éve tart ez a szerelem (legalábbis részemről), de az utóbbi időben habarodtam bele úgy igazán. Egyelőre nem tudom, hogy mit érez irántam, de látok reményt. :) Csak én nem merek most úgy ráírni. Régen rá mertem, most már nem. :P Remélem egyszer lesz valami köztünk! ^^ 15L

2017. aug. 28. 23:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/25 anonim ***** válasza:

175-180 között van

Vékony testalkat

Barna kócos hullámos haj

Zöld, bánatos kiskutya szemek

Belsőre nagyon visszahúzódó, csendes, de ki tud állni másokért ha arról van szó. Nincsenek túl jó jegyei de minden tőle telhetőt megtesz. Az én szememben tökéletes :) kár hogy én sosem lehetek ilyen az övében...

2017. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:
16/L, ezt lehagytam
2017. aug. 28. 23:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

Nagyon magas, kifejezetten izmos testalkat, eszméletlen helyes, túrható haj....

Kedves és aranyos, nagyon jószívű, vicces, lehet vele bohóckodni, de ugyanakkor komoly témákról is beszélni. Tisztában vagyok a negatívumaival is, de valahogy azokat is szeretem.

16/L

2017. aug. 29. 12:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
100%
Fekete dús haj,gyönyörű világosbarna szemek,formás szemöldök,telt ajkak,kicsit pufis orca.😍😍
2017. aug. 29. 12:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:

Külsőre jó alak,látszon rajta h sportos alkat.

Belsőre magabiztos,tudja miben mit akar elérni és legyen megbenne az akarata tudja mikor legyen komoly de laza is legyen,tisztelet tudo.

2017. aug. 29. 13:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim válasza:
53%

Nekem ő tetszik 4 éve :D

Külsőre:Magas(sajnos "csak" akkora mint én),kreol bőre van,mint nekem,barna szeme és barna haja van,pont mint nekem(XD😂A hasonmásom😂Amúgy nem)A haja felső része kicsit világosbarna.Gyönyörű szeme van.Nagyon helyes.A teste is nagyon durva.Komolyan.13 éves,de nagyon jól néz ki.(Kockahasa van meg elég izmos)Szóval szerintem tökéletes.Plusz sportol ami nálam plusz pont.

Belsőre:Bunkó és egoista.(😂Nem is értem miért szeretem)Viszont,ha kedvel akkor nagyon kedves és udvarias,plusz szuper cuki.De az egoizmus megmarad.Egyszerűen tökéletes.(Számomra)

13/L

2017. aug. 29. 16:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 anonim ***** válasza:
41%
Dél-Koreaiak
2017. aug. 29. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/25 KakashiSensei ***** válasza:
100%
Alacsony, szemüveges, vékony, fekete hajó, barna szemű, arcra átlagos.
2017. aug. 31. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!