Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy néz ki az a lány, aki...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki az a lány, aki jelenleg tetszik neked?

Figyelt kérdés

Sziasztok! :)

Tudom,fura kérdés,de kíváncsi lennék,hogy külsőleg hogy néz ki az a lány,aki tetszik nektek. Hajszín,szemszín,ilyenek. Szóval NE azt írjátok le,hogy mi az ideálotok,hanem a "választott" lány kinézetét! Esetleg azt is !eírhatjátok,hogy mi fogott meg benne elsőre,és hogy mennyire van alakulóban a kapcsolatotok.

Köszi,ha válaszoltok! Kort is írjatok!


2017. aug. 28. 21:08
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:

A testalkata egy az egyben olyan amilyen az ideálom, szép karcsú, mégse csontkollekció nem nagy, de a domborulatai eléggé szemetszúróak.


Arcra olyan "cuki lányos".

Hajra kérdéses, mert szinte mindig más hajszínnel láttam (majd elmondom a végén miért múltidő), de a kedvencem az volt amikor olyan vörös hajjal jelent meg mint amilyen az íreknek van, maga a tökély. *-*


Sok mindent nem tudok róla, de kedves, szinte mindig mosolygós.


Ami megfogott benne az minden amit fent leírtam, főleg az a pozitív kisugárzás amit éreztem mikor megláttam, mert hát kb minden pillanatban mosolygott.


A kapcsolat alakulását viszont az akadályozza, hogy már 5. hónapja nem láttam, pedig már eléggé ott tartok, hogy amint meglátom már megyek is oda hozzá, de valahogy mindig rossz az időzítésem sajnos. :'D

Ilyen az én formám...


20/F

2017. aug. 28. 21:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:

Nem tetszik most senki és eddigi életem során 1 lány tetszett, ha érdekel akkor leírom hogy pici volt és vékony, szőke haja volt illetve kék szeme és egyszerűen csak cuki volt és teljesen odavoltam érte, olyan magába zárkózott , picit depis, szerény aranyos lány volt (nem véletlen mondom, hogy volt)

Azóta eltelt X év, mert általánosban tetszett a lány és mostmár 18 vagyok és mára egy oltári nagy ribi lett belőle akinek a híre messzire elterjed, szóval csak átkozni tudom a világot hogy ennyire mocskos hogy a legtöbb embert egy időután megront és követi a többit mert azt hiszi az egyetlen igazságnak és jónak amit a többi mondd, idióta birkaszellem, mikor megtudtam ezt megutáltam egy életre az embereket, azóta meg nem igen tetszett senki.

18f

2017. aug. 28. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
100%

Testalkatra: Picit husis. Amit imádok, mert tudom gyumormázni, masszírozgatni meg furán hangzik, de gyengéden megharapni :). szeme: zöldes barna haja: hullámos (ami nekem egyelő a göndörrel, de ez mindegy), puha és sima bőre van :)


Belsőre: Állatimádó, családjáért bármit megtesz, szeret segíteni másoknak, vicces, lehet vele komolyan is beszélgetni, könyvmoly, komoly elképzelései vannak az élettel kapcsolatban, kicsikét érzékeny lelkű (könnyen magára vesz még olyat is, ami nem neki szól és az a dolog rossz). Röviden ennyi. Egyszerűen imádom őt már 14 hónapja 18 napja :)

2017. aug. 28. 21:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 Stark2000 ***** válasza:
100%

165cm magas körülbelül (+ / - 1-2cm), gyönyörű szép kék szemei vannak, hosszú világos barna haja van. Nem mondanám vékonynak, de ducinak se. Olyan.. pont tökéletes (nyilván személyes vélemény) alkata van. Nagyon aranyos hangja van, valami imádni való. :3


A szeme fogott meg amikor elsőnek megláttam.. csak egy pillanatra néztünk össze, de nagyon megtetszett.


Sajnos nem tartjuk a kapcsolatot már, de rengetegszer eszembe jut. Néha elgondolkozok azon, hogy mennyi értelme lenne annak, ha megint megpróbálnám vele felvenni a kapcsolatot.. de mindig oda jutok, hogy úgyis csak pofára esnék, hiszen a pár év alatt sosem nézett rám "olyan" szemmel. Sajnos egyoldalú a dolog. :) Mai napig őt tartom a legnagyobb szerelmemnek attól függetlenül, hogy miután megismertem rá 2 és fél évre lett barátnőm.


Kicsit bonyolult, értsd: megismertem 13 éves koromban, akkoriban nagyon éretlen voltam szóval gyorsan elutasított. ---> Lett barátnőm rá 2 és fél évre, vele 10 hónapig voltam együtt. ---> Később visszataláltam hozzá, csak sokkal érettebb fejjel tudtam már gondolkozni. Az egész őszt, telet és a tavasz felét végigbeszélgettem vele. Ismét többet éreztem iránta mint kellett volna, ezzel pedig el lett rontva a dolog. Azóta sem tudok róla lemondani, csak nem nyaggatom. 2 visszautasítás azért elég egyértelmű válasz.


17F

2017. aug. 28. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
dögös, fullos arc meg jó se**, dugni való arc és szép fogak.
2017. aug. 28. 21:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:

Mivel nincs "kiszemeltem", így azt írom le, aki legutoljára megfogott a külsejével.

Tegnapi koncerten volt egy gótikus és egyben cuki stílusú lány. A haja nagyon érdekes volt, nem tetszett volna máson, 2 antenna, vagy nem tudom mihez hasonlítsam, és szőke volt, kék szemmel, gyönyörű arccal. Karcsú alkat, de nem vészesen, és látszott, hogy nem bírta a tömeget, kicsit szorongóan mászkált, ezt azért kedvelem, mert ha a barátnőm lenne ilyen, akkor egy öleléssel feloldanám a hangulatát. :D

Kicsit alacsonyabb volt, mint a számomra ideális, 165cm körül lehetett, de az teljesen mellékesnek hatott. Stílusát tekintve is eltér az átlagosan kedvelttől, de ez a varázsa a különböző embereknek. :)

2017. aug. 28. 21:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
Az #5-ös egy igazi tapló lehet...sajnálom azt a lányt. (kivéve, ha egy ribizli)
2017. aug. 28. 23:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:

Sajnos nekem csak az almom marad, mivel egy fontos tulajdonsagban elterunk (o tipikus vilagjaro, en pedig biztonsagi jatekos jellegu vagyok). 176 centi magas, kb 45-50 kilo, barna szem, alul szoke, felul barna haj. Tipikus tancos alakja van (verseny szinten rudtancol), tehat vekony derek, kicsit vastagabb csipo. Hogy mi fogott meg benne? A jelleme. Az amilyen :D mar 8 eve ismerjuk egymast, de azota sem talaltam tobb olyan lanyt mint o, pedig azert eleg sok emberrel talalkozom.

20/f

2017. aug. 29. 07:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 A kérdező kommentje:
Köszönöm a rendes válaszokat! :D
2017. aug. 29. 10:59
 10/13 anonim ***** válasza:

Külsőre jó alak,karcsú de nem deszka,még sportos is lehet,formás popsi,arca aranyos és cuki,hosszú haj szine barna vagy szőkés barna.

Belső van önbizalma és kimondja mit gondol,nyitott mindenre,hasonló homorú,nem lekezelő.😍

2017. aug. 29. 15:01
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!