Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Hogy néz ki a fiú aki jelenleg...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogy néz ki a fiú aki jelenleg tetszik?

Figyelt kérdés
Remelem nem haragszik meg az, aki feltette ugyanezt a kerdest csak fiu helyett lanyt kerdezett, csak elkezdett engem is foglalkoztatni ez a kerdes lanykent. :) Tehat kulsore es belsore is kivancsi lennek, minel reszletesebben, arrol a fiurol aki eppen most tetszik nektek. :) korotokat is irjatok, ha nem problema! :)

2017. aug. 28. 22:05
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
32%

Nem vagyok meleg, szóval sehogy.

18f

2017. aug. 28. 22:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
80%
Jelenleg egy olyan srac tetszik aki az eddigi idealomnak szinte pontosan az ellentete: Majdnem fekete pavas haj, barna szem, magas, testesebb (csak annyira, hogy nincsen kocka hasa), belsore: bunko, es egoista. Ne kerdezzetek miert jon be annyira mert en se tudom xD
2017. aug. 28. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%

Külsőre:Szakállas nagyon pici magasságra,szépek brutálul a szemei,barna haja van nagy mancs kezei,mackós testalkata,aranyos kis arca.

Belsőre:Nagyon udvarias illedelmes,jó nevelt.Lökött eléggé,mosolygós figyelmes illetve nagyon jószívű.

2017. aug. 28. 22:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
100%

170cm körüli,vékony. Barna hajú, barna szemű. Napbarnított bőre van.

Kedves,vicces,jól lehet vele beszélgetni.

14/l

2017. aug. 28. 22:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim válasza:
100%
Zöldes barnás a szeme, hord szemüveget, el van fésülve a haja, kedves de valamikor önző, szereti a telefonos játékokat (főleg azt a Clash Royal sz@rt), focizik, úszik, jó tanuló azért, van egy öccse. Vagy 1 éve szerelmes vagyok belé.
2017. aug. 28. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
100%

Emo, vékony testalkatú (de azért fiús), fekete haj, orrpiercing

Kedves, laza

15/l

2017. aug. 28. 22:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
100%

Külsőre

Rövid barna haja van

Sotét barna szeme

Csak egy kicsivel magasabb nálam olyan 178cm

Testalkatra nem is vékony nem is duci hanem olyan tökéletes :D

Belsőre:vicces

Mindíg vidám

Könnyen barátkozik

Remek társaság

És részben még a zenei ízlésünk is egyezik :D

2017. aug. 28. 22:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen mindenkinek a válaszokat! :) ug szeretek ilyeneket olvasni, ugyhogy johet meg boven :)
2017. aug. 28. 22:49
 9/25 anonim ***** válasza:

Magas, izmos, szőke és zöld szemű. Visszahúzódóbb típus

17/L

2017. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim válasza:
100%

Aki jelenleg tetszik egy viszonylag magas es izmos(hozzam kepest mindenki az,en 160se vagyok a srac 175-180)

rövid,barna hajú

eszmeletlen szep,nagy kek szemu

belsore: kedves,udvarias,jofej,nagydumas es irto vicces srac:D 18eves vagyok:)

2017. aug. 28. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!