Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Nemtudom mi lenne a jobb...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nemtudom mi lenne a jobb megoldás szerintetek?

Figyelt kérdés

Van egy fiú akivel mostanában nem beszelek illetve nem is keres és arra gondolok hogy valami baja van de Nemtudom mi.

Arra gondoltam hogy rairok de Nemtudom jo ötlet lenne-e mert mivan ha nem is akarja hogy írjak és nekem esik hogy hagyjam már mert folyton zaklatom,de mivan ha arra vár hogy irjak neki nemtudom melyik lenne a jobb. Erdekel hogy mivan vele de nemtom jo ötlet- e ha írnék neki



2017. aug. 25. 19:31
 1/2 A kérdező kommentje:

Ui::tetszik nekem a fiú és elvileg én is neki de nem keres és ezért Nemtudom hogy írjak-e neki vagy ne.

15/L

2017. aug. 25. 19:33
 2/2 anonim válasza:
Szerintem írj rá! Ha lecsesz, mondd meg neki, hogy csak aggódtál érte!
2017. aug. 25. 20:04
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!