Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Mit csináljak hogy egy lánynak...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak hogy egy lánynak megtetszek?

Figyelt kérdés

14 éves fiú vagyok és van egy lány aki tetszik az osztálban, mit csináljak, hogy megtetszek neki?


Válaszokat előlre is köszönöm!


2017. aug. 6. 14:43
 1/3 anonim ***** válasza:
Kezdeményezz vele beszélgetést facen aztán hívd el talizni
2017. aug. 6. 14:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
Szerintem nem túl előnyös a legelején randira hívni ..ezt azért merem mondani mert én is a mai tízenéves lányok közé tartozom ..Amiket én értékelni tudok egyértelmű jeleket ad..."küzd èrtem " ugyanis soha nem voltam egy könnyen kapható lány ..de sajnos ez nem mindenkinél van így ..figyelmes pl. előreenged az ajtónál,megköszönt szülinapomon ..fontos hogy ne nyomulj ,főleg ha látod hogy visszautasîtó ..de hidd el ha sokáig tepersz előbb utóbb tied lessz 😉A FACEBOOKOS üzengetésről meg annyit :ha ráírsz légy laza ..ne érezze a feszkót ..kezdj egy Helló-val ,kérdezd meg hogy tellik a nyár,volt-e táborba ,hiányzik-e neki az osztály ..meg ilyenek..hanyagold a pirulós/szivecskés emoijikat ..dobd fel a beszélgetést valami viccessel ..ha pedig azt látod hogy nagyon táv.taró akkor szünetelj kicsit
2017. aug. 6. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 A kérdező kommentje:
Köszönöm szépen a válszodat
2017. aug. 6. 20:19

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!