Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerintetek mit tegyek? Nem...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek mit tegyek? Nem égő ez egy lánynak?

Figyelt kérdés

Megismertem egy srácot, aki elég közvetlennek tűnt. Egyhetes matematikatáborban voltunk,előtte nem is láttam, én a társaság kedvéért mentem el inkább, ő viszont elég matekmániás, viszont barátságosnak tűnő srác. Sajnos a másik csoportban volt,szóval közvetlenül (hogy megismerkedhettem volna vele) sosem találkoztunk úgy kettesben. A tábor elején van egy felmérő verseny, ahol én lettem az első, ő pedig a második. Onnantól kezdve láttam,hogy többször rám néz, elkezdtünk szemezgetni is. Egyszer mikor hátranéztem,ő is arra nézett,amerre én; utána összemosolyogtunk,és rám is köszönt.Ez sajnos óra közben volt,szóval nem tudtunk úgy dumálni. Most bejelöltem a tábor után Facebookon,de nem történt semmi, nem írt nekem. Néha lájkoltam a képeket,amiket kirak vagy megoszt, de nem írt rám meg semmi. Arra gondoltam, hogy majd ráírok én,és ismerkedünk, utána ha úgy adódna elhívnám találkozni is. Másrészt úgy érzem, hogy kicsit olyan,mintha én futnék utána, holott ezek a fiú dolgai lennének. Itthon az mondták, hogy az elég kínos,ha a lány próbálkozik,próbál bevágódni egy fiúnál. Nem értem őt, ő kezdett el köszönni, provokálni a tekintetével, itt meg írni sem mer....

18/L



2017. aug. 1. 21:19
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
miért lenne égő egy lánynak? dehogy az:)
2017. aug. 1. 21:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Hát mert mi van, ha pont ezzel a rámenősséggel ,nyomulással riasztom el? Bár nem értem, hogy ha folyton szemeztünk ,miért nem veszi fel velem a kapcsolatot,mivel én már megtettem az első lépést:bejelöltem.
2017. aug. 1. 21:24
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
ha ő nem ír tuti nem lesz semmi ha még elis rontod azzal hogy írsz mivel lenne rosszabb mintha nem írnál ?:)
2017. aug. 1. 21:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 A kérdező kommentje:
Igazad van,kicsit izgulok is :D
2017. aug. 1. 21:47
 5/10 anonim ***** válasza:
Hajrá írj rá, és lesz ami lesz :)
2017. aug. 1. 22:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
7%
Szerintem meg gáz ha egy srác így viselkedik egy lánnyal. Vagy jelezze a srác, hogy akar valamit, vagy jelezze azt, hogy nem. Akár direkt, akár indirekt módon. Odáig oké egy lány részéről a kezdeményezés, hogy odamegy és ráköszön a fiúra, de sztem max eddig oké a kezdeményezés egy lány részéről (már ez is a fiú feladata lenne szerintem). Az meg, hogy egy olyan srác után futsz, aki a jelölésedre és egyéb próbálkozásaidra se reagál semmit... ez viszont már rólad is elárul 1-2 dolgot és nem túl pozitívat.
2017. aug. 1. 22:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:

Azt, hogy külsőre ki tetszik valóban nem mi válogatjuk meg, viszont azt már igen, hogy egy olyan srác után futunk-e, aki nagy ívben sz_rik ránk. Ez pedig igen is elárul rólad 1-2 dolgot. PL azt, hogy nincs tartásod és egy cseppet se zavar, hogy olyannal akarsz összejönni, aki nemtörődöm. Aki most az, később mit vársz tőle? Hogy majd veled marad és nem csal meg és nem hagy el? Ugyan már...


Aki tényleg akar majd téged, az tudod mit fog csinálni? Azonnal megy hozzád és keres majd minden alkalmat arra, hogy veled legyen, hogy veled beszélgethessen stb... (természetesen őt majd te fogod lesz_rni :)

2017. aug. 1. 23:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Mi lenne,ha egyszer kiírnád ide ,ahelyett hogy üzenetben küldözgeted?xd
2017. aug. 1. 23:24
 9/10 anonim ***** válasza:

Nem lenne égő neked. Szeretem énis a matekot, sok versenyre voltam, és többnyire az ott lévő fiúk zárkózottak, nem az erősségük a szórakozás.

UI: milyen tábor ez? (17/F)

2017. aug. 2. 10:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 Tom Benko ***** válasza:
Általában az ilyen fiúk eléggé zárkózottak, érdemes kicsit határozottan kopogtatni. Sőt, szeretik is, ha a párjuk aránylag "életrevalóbb" - én legalábbis biztosan.
2017. aug. 5. 19:52
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!