Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Társkeresési problémák » Ha önmagamat adom, egyszer...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha önmagamat adom, egyszer majd megtetszek egy lánynak?

Figyelt kérdés
Visszahúzódó srác vagyok, szerintem nem is vagyok csúnya, de ugye az relatív. Nem vagyok alfa, nem is akarok az lenni, de volt, amikor annak néztek. Igazából egyik véglet sem vagyok. Ha olyan a helyzet, visszafogott vagyok, ha tudom, hogy felszabadulhatok, akkor többet is beszélek, olykor káromkodok is. Másmilyen hangnemben beszélek a barátaimmal, mint mondjuk egy csajjal. Tudok hirtelen haragú, meg birka türelmű is lenni. Nyílván az adott szituációtól függ ez. Agresszív nem vagyok, nem iszok, nem dohányzom. Rossz tulajdonságom az, hogy nehezen nyílok meg. Vannak olyan titkaim, melyeket biztos, hogy a sírba viszek. Talán még az is, hogy hangosan hallgatom a metált meg a rockot. Kedvesnek annyira nem mondanám magam. Persze előre engedem a nőket az ajtónál, diák koromban átadtam a helyet a buszon az öregeknek, ha szépen szóltak hozzám, én is kulturáltan válaszoltam. Nagyon szeretem az állatokat. Képes vagyok kóbor jószágot is befogadni. Jobban szeretem őket, mint az emberek többségét. Na most ilyen személyiséget megkedvel majd valaki. Tudom, kevés infó, de így ennyi nagy vonalakban....
2017. máj. 8. 21:37
 1/4 anonim ***** válasza:
nem volt még nőd,mi?korod?
2017. máj. 8. 21:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:

Sajnos erre nincs garancia.


Esély mindig van. Hatamas szerencsével vonzódni fog hozzád és te is hozzá. De ez már tényleg nagyon-nagyon kicsi esély.


Azért remélem szerencséd lesz.

2017. máj. 8. 21:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
Hat ezek alapjan nincs gond veled. Legyel onmagad.
2017. máj. 8. 22:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:

Nem feltétlenül.

Tudod, annak az önmagadnak olyannak is kell lennie, hogy egyáltalán tetsszen valakinek.


A dolog nem erről szól.


A lényege az, hogy aki mégis megkedvel - netán beléd is habarodik -, az biza TÉGED fog szeretni, nem pedig valamiféle álarcot. Ennek pedig az az előnye, hogy roppant kényelmes dolog, hiszen magad adni a legkönnyebb, ráadásul benned sosem fog csalódni senki. Ellentétben ugye az álarcot hordóval.

2017. máj. 10. 01:07
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!