Kezdőoldal » Tini párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes belém az edzőm,...

Figyelem! A Tini párkapcsolatok kategória kérdései 16 éven felüli látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 16 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes belém az edzőm, vagy csak incselkedik?

Figyelt kérdés

Hát ő igazából az edzőm életársa, de ő is szokott oktatni, és van egy közös gyerekük.Az igazi edzőm 27, azélettársa 30-40, én 16. Egy hete kezdte ezt mióta az igazi edzőm lesérült és mivel egy faluban lakunk én járok hozzájuk segíteni, napi rendszerességgel több órát.

Szóval van hogy oda jön megölel, átkarolja a nyakam vagy a derekam, suttog úgy hogy a szája az arcomhoz ér, rácsap a segemre...

Nem tudom hogy mit kezdjek ezzel. Mert amióta ez tart nem tudok rendesen aludni...

Nem pedofil, nem agresszív... Egyszerűen csak kérdezzem meg hogy mit akar?



2017. aug. 3. 23:15
 1/9 anonim ***** válasza:
100%
Nem szerelmes beléd, csak friss husi vagy és játszik.
2017. aug. 3. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/9 anonim ***** válasza:
53%
Meg akar d.gni
2017. aug. 3. 23:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/9 A kérdező kommentje:
Ja és persze ha valaki ott van akkor nem csinálja
2017. aug. 3. 23:26
 4/9 Linó03 ***** válasza:
100%

Persze, hogy nem csinálja más jelenlétében.

Csak szórakozik, szerintem is.

2017. aug. 3. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/9 A kérdező kommentje:
Mit tegyek?
2017. aug. 3. 23:32
 6/9 anonim ***** válasza:

Meg akar kapni.

Kérdés, te meg akarod őt kapni?

2017. aug. 3. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/9 A kérdező kommentje:
Nem
2017. aug. 3. 23:43
 8/9 anonim ***** válasza:
100%

incslekedik, és jól esne neki a fiatal p/*/nci

féreg undorító dolog.


ha muszáj megtartanod velük a kapcsolatot, akkor hintsd el, hogy tök boldog vagy mert megismertél egy srácot tök jó minden...smemiért sme cserélnéd el bla bla...

hátha leáll.

ha nem..akkor mond a szemébe ha mégegyszer közel megy: ellököd...és bocsi de nekem ez nem fér bele. és hidegen hagyod.

2017. aug. 4. 07:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/9 anonim válasza:
A büdös, pervez, szatìr àllatja :o Szerintem fő szempont az őszintesèg mond a szemèbe, hogy te nem èrdeklődsz utànna ès ennyi :) Ha nem hadja abba onnan màr a te kezedben a döntès, hogy hogyan akarod megoldani :)Sajnos a többsèg jòl mondja szerintem is :o csak arra megy a pasas.
2017. aug. 9. 01:55
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:




Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!