Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerelmes vagyok egy lányba?

Figyelt kérdés
Szerelmes vagyok egy lányba, valószínű ő is "érezhet" valamit, régebben beszéltünk facebookon, nekem az jött le hogy szimpatikus vagyok neki, de ebbe nem vagyok biztos. Sajnos most elutazott külföldre 2 hétre, félek hogy belebetegszek, szerintetek engedjem el vagy amint haza ért nyissak felé, ti mit csináltatok hasonló helyzetben?

2017. aug. 1. 11:19
 1/2 anonim ***** válasza:

Miből gondolod, hogy érezhet valamit irántad?

Amúgy meg mi veszteni valód van? Próbáld meg, aztán a legrosszabb ami történhet, hogy visszautasít.

2017. aug. 1. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Próbáld meg mindenképp, hangsúlyozd neki, hogy hiányzott az elmúlt két hétben. Aztán lesz ami lesz, ha te is tetszel neki, minden rendben, ha mégsem, akkor legalább nem fogod magad utólag utálni, amiért soha sem próbáltad meg. Hajrá! :)
2017. aug. 1. 11:37
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!